Талант "вляпуватися"

Роки спостереження за багатогрішним мером Черкас Анатолієм Бондаренко привчили до того, що він володіє дивовижним вмінням «вляпуватися» в людей. При цьому в таких, з якими краще на одному гектарі равликів не розводити…
Талант "вляпуватися"

Учора стало відомо про те, що детективи НАБУ провели обшук в будинку мер Черкас Бондаренка. Слідчі дії проводилися в рамках справи, порушеної за фактом декларування недостовірної інформації. Зокрема, з приводу ніби не задекларованої квартири, подарованих годинників та користування «лівим» Lexus…

Інтернет-видання «Оглядач» нагадує, що активність правоохоронців була зумовлена зверненням до Президента Зеленського з боку депутата Черкаської міськради Олександра Радуцького.

Це той самий Радуцький, який на рубежі 2015-2016 років хвостиком бігав за Бондаренком, демонструючи парубоцьку відданість мерові. І той самий Радуцький, чиє ніжне рукостискання взимку 2018 року, напередодні президентської кампанії, пам’ятає долоня 5-го Президента Порошенка.
Талант "вляпуватися"

Що той колобок, Олександр Романович від Бондаренка пішов, від Порошенка – викотився, а тепер до Зеленського підходи шукає. На Бондаренка скаржиться, бо «корупціонер»…

Ще раніше мер Черкас «вляпався» в юного безробітного Ботнара з його «Свободою».
Талант "вляпуватися"
Ботнар на акції біля ВРУ влітку 2015 року

Тепер учорашні обшарпанці – кращі люди Черкас, від загальної репутації яких мер і радий би накивати п’ятами, та пізно – ключ від «кащеєвої смерті» - в руках «Свободи». Один різкий рух – і не буде промерської коаліції в міській раді.

Тепер от вчора Анатолій Васильович узяв кілька днів відпустки, щоб провести маленьку агітаційну кампанію за кандидата в нардепи по 194 округу, підслідного Дмитра Кухарчука від «Нацкорпусу». «Поменяли хулигана на Луиса Корвалана…»

Прийнято вважати, що з часом людина дорослішає. Виваженішими стають слова, продуманіше вчинки. Але до Бондаренка то – ніяким боком.

Можна було б бодай раз для урізноманітнення «вляпатися» в якогось місцевого філософа, економіста або (нехай вже так) – поета…Показати, що розумова діяльність для очільника Черкас нехай не в пріоритеті, але принаймні він іноді віддає їй належне.

Ан ні! Поруч з Анатолієм Васильовичем завжди набір з «гострих страв»: Геннадій Шевченко, Ботнар та Кухарчук.

Цікаво, хто з них завтра стане для Бондаренка «радуцьким»?

Юлій Бютов
17.07.2019 18:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter