Хто лобіює Ігоря Шевченка на голову Черкаської ОДА- "Квартал-95" чи "Єралаш"?

Сьогодні стало відомо про те, що Кабінет міністрів підтримав пропозиції Президента Володимира Зеленського щодо призначень 8 голів обласних державних адміністрацій. Зокрема, головою Черкаської ОДА має стати Ігор Юрійович Шевченко. Тепер справа лише за Указом Президента.
Хто лобіює Ігоря Шевченка на голову Черкаської ОДА- "Квартал-95" чи "Єралаш"?

Провінція досі не чула прізвища цієї людини. Але навіть тих крихт офіційної інформації про нього достатньо, щоб категорично написати – Ігоря Шевченка не можна було пускати навіть на поріг новоствореного президентського офісу…

Приводом для категоричного висновку є декларація Ігоря Шевченка, подана ним 25 червня 2019 року. Крім інформації про рухоме та нерухоме майно, фінансовий стан та бізнес, там йдеться про те, що влітку 2017 року Ігор Шевченко набув право власності на три об’єкти на території Російської Федерації.
Хто лобіює Ігоря Шевченка на голову Черкаської ОДА- "Квартал-95" чи "Єралаш"?
Ігор Шевченко, без 5-ти хвилин - голова Черкаської ОДА

Перший об’єкт – квартира в 104,1 кв. м. Вона 100-відсотково належить Ігореві Юрійовичу з 30 липня 2017 року. Другий – 25 % 26-метрового нежитлового приміщення, співвласниками якого є іноземні громадяни Михайло Арзіманов – 25 % та Андрій Луньов – 50 %. Права на 25 % нерухомості оформлені 27 червня 2017 року. Третій – 12,5 % земельної ділянки загальною площею 1 684 кв. метри. Оформлені так само 27 червня 2017 року. Співвласники землі – вказані вище Арзіманов та Луньов.

Нагадаємо, що влітку 2017 року на Сході України тривала бойові дії між сепаратистами, яких озброює та підтримує Росія, та силами АТО.

Упродовж літа 2017 року під час бойових дій на сході України загинули 55 військовослужбовці Збройних сил України, поранень зазнали 269 захисників.

Найбільше втрат українська армія зазнала за перший місяці літа - у червні загинули 23 військовослужбовця ЗСУ, поранень зазнали 111 бійців антитерористичної операції.

У липні загинуло 22 захисники України, ще 80 отримали поранення.

У серпні у зоні проведення АТО загинуло 10 бійців ЗСУ, поранень зазнали 78 учасників антитерористичної операції.


На той момент керівник ТОВ "ЛЕГКИЙ ЕКСПОРТ ПЛЮС" Ігор Шевченко не міг здогадуватися, що через два роки він претендуватиме на посаду голови Черкаської ОДА. Але він існував не у вакуумі. Тому свідомо придбав нерухомість на території країни, з якою Україна воює понад 5 років.

Якщо б це зробив бізнесмен, кожен з нас сказав би – він вклав гроші і розуміє ризики. Тому це його справа.

Але мова йде вже про без 5-ти хвилин керівника регіону, на якого одразу Росія просто так отримує вагомий засіб впливу.

Не будемо згадувати вже про те, що в будь-якого бізнесмена вистачило б клепки в голові, щоб або - не претендувати на посаду губернатора в Україні, або - терміново позбутися нерухомості, придбаної на території країни - агресора.

У кращому випадку, увесь склад Кабінету міністрів України на чолі з Володимиром Гройсманом, керівники офісу Президента України та сам Володимир Зеленський були не дуже уважними, приймаючи рішення відносно призначення Ігоря Шевченка. У гіршому - владу в Україні всерйоз захопив «Квартал-95», який швидко перетворюється на «Єралаш»…
Хто лобіює Ігоря Шевченка на голову Черкаської ОДА- "Квартал-95" чи "Єралаш"?

Хто не пам’ятає, офіс «Єралашу» - в Москві…
Хто лобіює Ігоря Шевченка на голову Черкаської ОДА- "Квартал-95" чи "Єралаш"?

Олександр Арабач
26.06.2019 18:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter