Вареник у сметані

Вареник у сметані Україна– одна з найбільш нестабільних держав у Європі. Особливо в останні 5-6 років. Анексія Криму й війна на Донбасі. Серйозна економічна криза.

Майже не соромлячись, держава живе в борг, поступово нарощує обсяг взятих за кордоном кредитів.

Однак на цьому несприятливому фоні є життєві історії, схожі на казку. Бо в Україні є слуги народу, що вміють жити, як вареники в сметані…

Нардеп по 197 ТВО Владислав Голуб настільки обласканий долею та дорогими дарунками від близьких, що іноді важко зрозуміти – що він шукає в політиці.
У свій час Голубу пощастило одружитись на донці «вічного» депутата ВРУ від «Батьківщини» Сергія Соболєва. У політичній тусовці Голуба й досі поблажливо називають не інакше, як «Зятем».
Вареник у сметані

У нардепа – відомий батько. Володимир Голуб – член-кореспондент Академії педнаук України, професор, який встиг попрацювати в різні роки в апараті Кабінету міністрів та в Адміністрації Президента України. Також кілька років очолював Головну службу з питань гуманітарного розвитку Секретаріату Президента України.
Як часто буває у чиновників такого штибу, їхні другі половини можуть дозволити собі дуже багато. Так покійна вже сьогодні мати Голуба подарувала синові квартиру в елітному житловому комплексі «Кловський узвіз 7». Це – найвищий будинок в Києві. Комерційна вартість 152-метрової квартири Голуба на сьогодні становить близько 8 мільйонів гривень.
Вареник у сметані

Пізніше нардеп отримав у дарунок від мами 15-метрове паркомісце на паркінгу «Кловського узвозу 7», яке коштує близько 800 тис. грн..

Якщо вивчити декларації Владислава Голуба за період з 2014 року( з моменту обрання до ВРУ по 197 округу), то не можна не помітити, що фактично утримувачем їхньої родини є не глава сім’ї, а його дружина Юлія, вже згадувана раніше донька Сергія Соболєва.

Якщо в період 2015-2018 роки Голуб отримав 880 тис. грн.. депутатської зарплати, то його дружина за цей час була офіційним мільйонером. З 4-го кварталу 2015 року до кінця 2018 року Юлія Голуб заробила 9 млн. 730 тисяч гривень.

На чому було зароблено такі гроші? Пані Голуб відкрила ФОП, спеціалізувалася на наданні консультацій з питань комерційної діяльності. Одночасно з цим пані Юлія займалася вихованням трьох маленьких дітей…Щоправда, восені 2018 року дружина Голуба припинила бізнесову діяльність.

Отже, судячи з декларацій, народний депутат Владислав Голуб – удачливий зять, обдаренний дорогущими подарунками син, та чоловік, якому пощастило з дружиною. Вона й дітей народжує, й сім’ю утримує.

Здавалося б, пора вже самому вирости з коротеньких штанців сина-зятя-чоловіка. Ан - ні. Владислав Голуб знову збирається балотуватися у парламент по 197 округу.

Тестю й дружині знову доведеться напружуватися…

Юлій Бютов
13.06.2019 18:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter