Опитування «Академії стратегічних досліджень": Курбет – лідер електоральних симпатій на 195 ТВО

10 червня в черкаському готелі «Дніпро» пройшов форум «Громадська ініціатива-2019». Під час роботи форуму відомі в регіоні експерти з різних галузей висловили свою думку з приводу суспільно-політичної ситуації в області та в Україні.

На початку роботи форуму Академія стратегічних досліджень презентувала присутнім результати соціологічного дослідження електоральних настроїв жителів 195 територіального виборчого округу ( частина Соснівського району міста Черкаси, Драбівський. Чигиринський та Чорнобаївський райони).

Дослідження було проведене з 2 по 7 червня. Загалом було опитано 920 респондентів, які постійно проживають на території 195 ТВО.

Мета дослідження – довідатися про електоральні настрої мешканців округу, виявити найбільш актуальні проблеми.

Якби парламентські вибори приходили в найближчу неділю, то 33,40 % опитаних проголосували б за партію «Слуга народу». На другому місці ВО «Батьківщина» - 14,20 %. На третьому – Європейська солідарність – 6,70 %.

5-відсотковий бар’єр подолали б ще три політсили: Громадянська позиція – 5,50 5, Опозиційна платформа «За життя» - 5,40 %, «Сила і честь» - 5,30 %.

Лідером електоральних симпатій серед ймовірних кандидатів, які братимуть участь у виборах, є голова ГО «ЛАД» Євгеній Курбет. Якби вибори проходили в найближчу неділю, його б підтримали 24,80 % респондентів.

Чинний народний депутат від 195-го округу Володимир Зубик має 12,30 % підтримки, Микола Томенко – 10,70 %, Петро Душейко -9,80 %.

Паралельно з соцдослідженням Громадська ініціатива «ЛАД» провела праймеріз серед симпатиків та активістів громадської організації.

Результат було отримано наступний: якби вибори відбувалися б в найближчу неділю, то 86,18 % прихильників ГО 2ЛАД» проголосували б за Євгенія Курбета. 7,22 % мав би Семен Радченко; 3,01 % - Галина Совгира; 2,36 % - Тетяна Дяченко…

Під час роботи форуму практично всі виступаючі відзначали високі моральні та професійні якості Євгенія Курбета.
Опитування «Академії стратегічних досліджень": Курбет – лідер електоральних симпатій на 195 ТВО

"Вся Черкаська область знає Євгеній Олександровича як відмінного офіцера і організатора, просто як хорошу, чуйну людину і вірного товариша. Ви зараз перебуваєте в прекрасному віці, коли у Вас є достатньо енергії - інтелектуальної, моральної, фізичної, - щоб робити добрі справи. І я знаю, що Ви їх вже робите з вашою організацією "ЛАД": спілкуєтесь з людьми, допомагаєте вирішувати їхні проблеми, у тому числі і медичні. Ми живемо у складний час, і прості люди часто виявляються незахищеними перед обличчям важких життєвих обставин. Вони потребують захисту, і я вважаю, що Ви - саме та людина, якій можна довіритися", - зазначив головний лікар Черкаської обласної лікарні, заслужений лікар України Олександр Дудник.

На закінчення Форуму Євгеній Курбет подякував колегам і соратникам за довіру і висловив готовність балотуватися на виборах до Верховної Ради - щоб уже на більш високому рівні захищати інтереси громадян.

"Для мене це непросте рішення, я кадровий офіцер і ніколи не займався політикою. Але якщо мені довіряють цю справу, то я готовий. Коли я почав роботу в складі громадської організації, прийшло розуміння: люди доведені до відчаю, вони потребують допомоги - зараз і сьогодні. Тому потрібно діяти рішуче, змінювати те, що неправильно. Ми нікого не критикуємо - тому що критикувати, і набирати на цьому бали - легко. На мій погляд, перш ніж когось критикувати, покажи - чого ти сам вартий. Тому запрошую до співпраці всіх небайдужих, щоб зробити наше життя кращим. Зі свого боку, я зроблю все можливе, я вас не підведу", - запевнив Євгеній Курбет.

Зрештою, учасники форуму ухвалили резолюцію про підтримку кандидатури Євгенія Курбета позачергових виборах народних депутатів 21 липня, а також рекомендували йому включити до свої передвиборної програми пропозиції, висловлені учасниками форуму.

Влас. інформ.
11.06.2019 18:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter