Креатив від скунса

Учора в Черкасах вкотре довели, що креатив у вмілих руках – серйозна зброя. Але коли креативить шпана з підворіття – це гірше за самодіяльність у заводському клюбі…

Отже, вчора під час засідання сесії Черкаської обласної ради стався випадок, резонанс від якого широко розійшовся по онлайн-виданням України. Під час виступу депутата Вадима Гайовича до трибуни підійшов «метр у блайзері» й поклав на трибуну перед ним жіночу білизну, сказавши при цьому щось схоже на «З днем народження! Це - від бороди...». Гайович не знітився й закінчив виступ (цього дня в Гайовича справді був день народження).відео "Кропива"

«Підводка» до інциденту в Черкаській облраді добре відома. Депутат від ВО «Свобода» Юрій Ботнар вже понад рік працює заступником мера Черкас, членом виконавчого комітету Черкаської міськради. За нормами вітчизняного законодавства, якщо людина входить у виконавчі органи однієї ради, то він не має права бути депутатом іншої ради.
Креатив від скунса

Здавалося б, все ясно. Юрко мав написати заяву про складання повноважень депутата Черкаської обласної ради, і замість нього депутатом став би наступний по обласному списку ВО «Свобода».

Однак Ботнар вперся рогом – та ні в яку…Під час вчорашньої сесії депутати домоглися хоча заборони на голосування для Юрка, який вже понад місяць разом з однопартійцями піддає Гайовича форменній обструкції – і в публічній площині, і в соцмережах.

Зрозуміти Юрка можна. В обласній раді депутат Ботнар є членом постійної комісії з питань агропромислового розвитку та земельних відносин. Два тижні тому спецгрупа СБУ та Генпрокуратури затримала двох колег Ботнара – батьківщинівця Дивнича та БПП-ка Коверського. За версією правоохоронців, затримані вимагали в директора товариства 140 тисяч доларів за сприяння у виділенні землі.

Анатолій Коверський – заступник голови постійної комісії з питань агропромислового розвитку та земельних відносин Черкаської облради. Микола Дивнич – член цієї ж комісії (як і Ботнар). Ця комісія – справжнє «ельдорадо» для принципових і чесних політиків. Партійність не грає ролі. Юркові ще б трішки підучитись вмінню «дєла дєлать» у досвідченого Коверського…

Нагадаємо, хто призабув: перший запис у трудовій книжці Ботнара – заступник міського голови Черкас. При цьому він вже їздить на «Мерседесі», отримує землю в заповідній Соснівці під будівництво та подорожує по всьому світу – від Китаю до Барселони.
Креатив від скунса
Маленький Юрко миє свій великий "Мерседес"

Хто посмів таку успішну людину збивати на злеті?

Тому вчора на сесії з подачі успішної людини проти Гайовича було застосовано «прийом скунса». Не чіпай мене, бо як…скунсну…
Запити відносно правомірності суміщення ним посади у виконкомі Черкас та депутатства в облраді надіслані в Київ. Історія не закінчена.

Хоча публічний знак усім, хто прагне позбавити Юрка під’їдати в усіх коморах, де тільки можна, - поданий. Креатив від скунса завжди має відповідний запах…
Креатив від скунса

Тягнибок Фаріонів
31.05.2019 16:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter