Ліпосакція для Антона

Ліпосакція для Антона Чимала кількість українських політиків викликає певні асоціації. Наприклад, Олег Ляшко - це епатаж. Віктор Янукович – мандраж. У тих, хто був поруч з ним. Віктор Ющенко – балаканина. Юрій Луценко – пляшка…

Якщо ж згадати нардепа від в/о №200 Антона Яценко (Умань, Монстирище, Христинівка, Тальне), то це – кнопкодавство та…непорушні моральні принципи.

Чому кнопкодавство – зрозуміло. За даними Чесно, Яценко регулярно входить до першої десятки українських парламентарів, які голосують у сесійній залі за інших.

Що ж до політичних та моральних принципів, то в 2007-2012 роках Антон Володимирович відстоював їх у парламенті у фракції «Батьківщини», з 2012 по 2014 роки – у складі Партії регіонів, а з 2014 року – в депутатській групі «Відродження».

Але й це не все. Олігарх Ігор Коломойський в інтерв’ю «Бігус.Інфо» розповів, що Антон Яценко звертався особисто до нього з проханням приєднатися до партії Володимира Зеленського «Слуга народу».
Ліпосакція для Антона

«Яценко мені дзвонив, Антон. Питає: «А можна мені стати новим обличчям? Я пластичну операцію зроблю!». Я йому відповідаю, дивись, такого наговорили, що буде так, як із люстрацією. Я кажу, раніше у вас було 16 січня, а тепер – ви старі обличчя. Не вийде, треба щось придумати», – розповідає Ігор Коломойський.

Цей випадок дає можливість оцінити як відсутність креативу у Коломойського, так і самовідданість – Яценка. Здавалося б, Антон Володимирович міг сказати – збрию бороду й вуса, й мене ніхто не впізнає. Але нардеп готовий йти і на ліпосакцію, і на підтяжку шиї та пластику чола…
Ліпосакція для Антона

Якщо про таку розмову олігарх розповів в інтерв’ю, то очевидно, що Яценко поки що отримав від нової влади гарбуза. Провінція вважає, що «слуги народу» поспішили.

Адже, поки що в новітній історії найрадикальнішим кроком набуття нової якості в політиці слід вважати невдалу спробу Олега Свинарчука перетворитися на Гладковського.

А тут, щоб стати «слугою народу», політик готовий лягати під ніж пластичного хірурга. Правильним рішенням для Коломойського було сказати: «Так, роби собі пластику, і тебе приймуть!»

Це – ефективна реклама для пропрезидентської партії . Один Яценко у сесійній залі вартий приблизно кількох десятків нардепів. Поки вони робитимуть «чьос» на корпоративах, Антон Володимирович, що той жевжик, за 30 секунд проголосує за всіх відсутніх. І при цьому – з новим чесним обличчям…
Ліпосакція для Антона

Невже Коломойський та Зеленський не оцінять перспективи «Нового обличчя Антона» для «Слуг народу»?

Сергій Цюрюпа
10.05.2019 16:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter