Світ врятують кохання і масові розстріли

За офіційною інформацією міської ради Черкас, місцевий активіст Павло Мосійчук призначений помічником Черкаського міського голови. Він опікуватиметься, зокрема, питаннями транспорту.

Після цього призначення, не виключено, в кабінеті міського голови лунатиме приблизно таке:

- Зіг хайль, Анатолію Васильовичу!

- Воістину хайль, Павло!

- Чи не покликати нам партайагеноссе Воронова? Чи співають у місті ще «Катюшу»?

Запитаєте – що за маячня? Ні! Лише спроба моделювання ймовірного розвитку подій…

20 квітня товариш скинув по месенджеру посилання на пост невідомої мені юнака. Запропонував: «Подивись на цього красеня…». Ось скріншот посту
Світ врятують кохання і масові розстріли

Художник, який хотів змінити світ, і чия держава не була ідеальною – Адольф Гітлер. Він народився 20 квітня 1889 року.
Світ врятують кохання і масові розстріли
"Художник, який хотів змінити світ" - радник мера Черкас Мосійчук

Чому цей день не святкують Петро Олексійович (Порошенко), Володимир Олександрович (Зеленський) та Ігор Валерійович (Коломойський)? Бо Зеленський та Коломойський – євреї, а Порошенку народний поголос вперто приписує єврейське походження.
Світ врятують кохання і масові розстріли

Автор посту – черкаський активіст …Павло Мосійчук. З понад 20 однодумців Павла, які теж «не святкують» день народження фюрера, але «пам’ятають про нього» - депутат Черкаської міськради від «Самопомочі» Олексій Романов.

Ну, чи мало людей зі своєрідним світосприйняттям? Не реагувати ж на кожного такого активіста…Приблизно так подумав 20 квітня.

Але вже на початку травня цей активіст призначається радником Анатолія Бондаренка з питань транспортної реформи в місті.
Світ врятують кохання і масові розстріли
Мер Черкас Бондаренко і його радник Мосійчук

Минулої осені Бондаренко під час перемовин у міськраді спересердя сказав місцевим перевізникам, що жалкує, бо не може «розстріляти їх, як за часів Сталіна». Павло – це саме та людина, що здатна ефективно вирішити проблему з перевізниками. Адже його девіз на ФБ -сторінці: «Світ врятує кохання і масові розстріли».

Треба підтягувати під себе правильних людей: приблизно так подумав мер?

Малоймовірно, що Бондаренко читає сторінки в соцмережах своїх радників, але слід віддати йому належне – ветеранів війни з 9 травня він привітав "оригінально".

«Хто з політиків…так чітко і виразно поставив задачу порятунку самої нашої цивілізації»? – запитує радник мера у своїх однодумців на ФБ.

Міністр закордонних справ нацистської Німеччини Альфред Розенберг максимально доступно вказав українському народу на його місце в 1940 році: «Український народ, який представляє нижчу расу, не може існувати без німецької організованою і керівної влади».

Або ось ще від Мартіна Бормана, другої людини рейху: «Слов'яни повинні на нас працювати. У тій мірі, в якій вони нам не потрібні, вони можуть вимирати. Тому обов'язкове проведення щеплень і медичне обслуговування з боку німців є зайвим. Розмноження слов'ян небажане. Вони можуть користуватися протизаплідними засобами і робити аборти, і чим більше, тим краще. Освіта небезпечна. Для них досить вміти рахувати до ста. У кращому випадку прийнятно освіту, яке готує для нас корисних маріонеток…»
Світ врятують кохання і масові розстріли

Залишається сприймати як даність, що віднині меру Черкас радитиме молодик з "типово" арійським прізвищем - Мосійчук. Послідовний прихильник кохання та масових розстрілів.

Цікаво, яким управлінням чи департаментом цей гуманіст буде керувати згодом?

Геннадій Саприкін
07.05.2019 13:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter