Чи варто меру Черкас вставати на пуанти

Чи варто меру Черкас вставати на пуантиВчора мер Черкас порадував прихильників непоганою спортивною формою, продемонструвавши на турніку «вихід на дві». Зробив не зовсім чисто, але – зробив. Виклавши відео спортивної звитяги на ФБ (подивитися тут), Анатолій Васильович оголосив спортивний флешмоб:

- Шановні черкащани! Започатковую спортивний флешмоб у місті. Хто ще так зможе відпрацювати на перекладині? Черкаси - це спортивна столиця України!

Коли б таке відео виклав інструктор з групи здоров’я працівниць валяльно-повстяної фабрики– всі ми б аплодували в захваті. Сам вміє, й інших навчить. Проте в діяльності мера 270-тисячного міста спортивна форма очільника – важлива. Але – другорядно важлива.

Наприклад, невміння крутитися на турніку аж ніяк не вплинуло на наукову й просвітницьку діяльність всесвітньовідомого фізика Стівена Гокінга. Бо оцінювати його слід, перш за все, як вченого, дослідника й популяризатора науки.
Чи варто меру Черкас вставати на пуанти

Анатолія Бондаренка слід оцінювати як людину, під керівництвом якої в місті функціонує система місцевого самоврядування, яка ефективно (або – неефективно) використовує кошти платників податків міста.

Єдиний флешмоб, який личить Анатолію Васильовичу, мав би бути приблизно таким: за три роки роботи міським головою Черкас я відремонтував всі дороги, сприяв створенню 10 (15,20…) тисяч нових робочих місць, зробив з Черкас туристичне місто, з якого перестала від’їжджати молодь. Міські голови України, хто спрацював краще?

Щоправда, реально у перші півтора року каденції Анатолій Васильович створив умовну коаліцію з представниками «силового бізнесу» з групи Бородая. Розсварившись з її представниками, мер змушений був запустити в систему місцевого самоврядування міста «вірус Ботнара». Щоб хоч якось тримати більшість у міській раді, в наступні півтора роки Бондаренком був запущений процес підкупу депутатського «болота» посадами у департаментах та управліннях міськради. У результаті на даний момент з виконавчого комітету змушені звільнятися професіонали, на зміну, немов сарана, лізуть малоосвічені й умовно культурні члени «Свободи».

Місто не має перспективного плану розвитку, не розвивається стратегічно, а влада працює в режимі пожежної команди, нерідко сама створюючи собі ж проблеми, які потім «героїчно розрулює».
Чи варто меру Черкас вставати на пуанти

Навіть якщо завтра Бондаренко взує балетну пачку, встане на пуанти й станцює Щелкунчика, ефективним управлінцем його називати поки що рано…

Юлій Бютов
10.04.2019 18:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter