Хайпонути на "Титаніку"

Увечері та вночі в режимі відео відбувся обмін люб’язностями між претендентом Зеленським і «шкутильгаючою качкою» Порошенком.

Володимир Олександрович прямо випромінює тестостерон, а Петро Олексійович відверто стомлений.

Зеленському конче треба перевести заключну частину виборів в звичний формат концертного шоу. То – його стихія. Очевидно, що симпатії глядачів 80-тисячного «Олімпійського» будуть на боці молодого претендента. Бо не факт, що в Україні зараз є кілька десятків тисяч нарваних бюджетників, що, потрапивши на стадіон, скандуватимуть «Петро! Томос! Безвіз!»…

У форматі класичних теледебатів перемога Порошенка неминуча. Некомпетентність претендента буде очевидно бентежна.

Тому Порошенко на дебати покликав, а Зеленський хайпово узяв його на «слабо». У Петра Олексійовича й виходу не було: «Стадіон, так стадіон».

Зараз, коли кампанія вийшла на фінішну пряму, де правила – умовні, а переможцеві пробачиться все, голос усіх, хто не втратив залишки здорового глузду, має злитися в унісон приблизно так:

- Володимире Олександровичу, ніхто, краще за тебе не знає, наскільки ти випадкова в цьому «розкладі» людина. Зорі зійшлися, буває. І твоє «шоу довгоносиків» буде тривати аж до 21 квітня, інакше тобі не перемогти.

Але - ти не маєш команди, програми дій та будь-якої уяви про те, на що замахнувся. Леонід Кучма після того, як перший його президентський термін добіг до кінця, щиро зізнався: «На початку я був повний «нуль»…». А він до того, як стати Президентом, працював гендиректором «Південмашу» та прем’єр-міністром. Що вже говорити про тебе, Володимире Олександровичу…
Хайпонути на "Титаніку"

США можуть дозволити собі Трампа. У них там порівняно з нами безпечно. А тут – війна триває. Коли Путін захоплював Крим, ніхто не жартував. Під час розстрілу добровольців біля Іловайську було теж якось не до «95-кварталу».

Що ти будеш робити з перемогою 22 квітня? У той день жарти закінчаться. А поки що ти нагадуєш диригента, який змушує музикантів грати веселі марші на палубі «Титаніку» після зіткнення з айсбергом…
Хайпонути на "Титаніку"


Геннадій Саприкін
04.04.2019 17:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter