30 % для "Бариги"...Могьом?

30 % для "Бариги"...Могьом? Хто найнещасніша в світі людина за дві доби до виборів? Кандидатів багато, звісно. Провінція ж поспівчуває голові Черкаської ОДА…

Хоч керує Вельбівець областю практично понарошку – не маючи ані важелів впливу на підлеглих, ані тих, хто ці важелі до вух підлеглих міг би донести. Проте «план до двору» з Черкащини ніхто не знімав. А за планом київських мрійників кандидат на прізвисько «Барига» у першому турі повинен отримати на Черкащині…30 % голосів.

В який спосіб бідолашний Олександр Іванович буде добувати такий результат – нікого не хвилює. Тому робота в тіньового керівника штабу головного кандидата в Президенти шкварчить 24 години на добу.

Перш за все, Олександр Іванович вжив старий перевірений прийом – всім головам районних державних адміністрацій в теплій та невимушеній атмосфері порадили написати заяву на звільнення за власним бажанням …без дати. Вимога до керівників районів одна –30 %!

Кілька слабких духом керівників районів таки знайшлося, і пару заяв «за власним…» у губернаторській теці таки з’явилося. Проте інші поставили Олександру Івановичу питання: на підставі чого ви хочете тримати мене на мотузках, як ляльку в театрі Карабаса-Барабаса? Більшість керівників районів до акту номенклатурного суїциду поки що не вдалася…

Але й непоступливі районні вожді смикають себе та підлеглих за чуприну. Де взяти стільки голосів в умовах, коли в окремих населених пунктах навіть згадка про «Баригу» може перетворитися для будь-якого агітатора в жорстоке й цинічне плюндрування з боку оскаженілої громади?!

Як це не звучить дивно, але в Черкаській області є райони, в яких так звані місцеві еліти гарантують, що «Барига» в їхньому районі візьме третину голосів виборців. Аргумент у них такий: до цього вже звикли, як працювати в сьогоднішніх умовах – знаємо. Аби не було гірше…
30 % для "Бариги"...Могьом?

Здоровий глузд підказує, що завдання перед керівниками області та районів– нереальне. Але мова йде про виживання системи, вибудованої «Баригою». І від того, скільки зуміють «наколядувати» на Черкащині представники президентської вертикалі в першому турі, залежить – чи стане другий тур виборів для України стихійним лихом.

Геннадій Саприкін
29.03.2019 17:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter