Щука від Косюка

Щука від Косюка Сьогодні на офіційному сайті Черкаської ОДА з’явилася інформація про те, що через 4 місяці після призначення головою Черкаської ОДА Олександр Вельбівець нарешті отримав першого заступника. Ним став 33-річний Тарас Висоцький.

Якщо вірити оприлюдненій інформації, Тарас Миколайович родом із Рівненщини. Одержав вищу освіту в Національному університеті біоресурсів та природокористування України, працював менеджером, експертом з аграрних ринків, має 14 років загального стажу роботи. Із 2014 року й до нині працював генеральним директором Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу».
Щука від Косюка

Крім цього, Висоцький є помічником на громадських засадах нардепа з фракції БПП Миколи Кучера, який працює у Миронівському хлібопродукті. Мати Тараса Миколайовича працює в Здолбунівській РДА у Рівненській області.

Ще в 2016 році, даючи інтерв’ю виданню Агропортал (матеріал був присвячений успіху в агробізнесі покоління 30-річних) Тарас Висоцький, зокрема, заявляв наступне: «Основне завдання керівника - організувати, направити, порадити. Хочу, щоб мої колеги чітко розуміли, чим їм потрібно займатися. Однак фундаментом будь-якого професійного керівника має бути повага. Ставлення з повагою до будь-якого підлеглого, відсутність підходу «керівник-підлеглий» і побудова відносин «колеги» - це найголовніше. Адже у кожного з нас є свій рівень завдань і свій рівень відповідальності. Відповідно, використання принципів поваги та оцінки за результатами та за кваліфікацією, а не статусу, віку чи іншого критерію - допомогло мені організувати процес. Для мене важливі орієнтація на ефективність та результат, а не на інші суб'єктивні критерії".

Схоже на те, що в АП Порошенка та в КМУ Гройсмана розважаються, ніби Зеленський та його компанія вже спакували валізи на Банкову й Грушевського, а Гройсман і Порошенко – працюватимуть у «95 кварталі».

За 12 днів до виборів Президента (які, з високою долею ймовірності. Порошенко програє) до губернатора, який вирізняється істеричним та вибуховим характером, типового представника лисянської номенклатурної школи, призначають «смотрящего» від Коcюка. При цьому цей «смотрящій» - абсолютно невідома в регіоні людина, яка за світоглядом є 100-відсотковим антиподом Вельбівця. Лебідь на Черкащині вже був (Омаргалієв), Рака Порошенко представив у листопаді 2018-го, тепер от привезли Щуку від Косюка...
Щука від Косюка


«Ставлення з повагою до будь-якого підлеглого» - це космос для Олександра Івановича, який знає лише один принцип: хто не зі мною, той проти мене…
Що тут скажеш? Матиме хлопець запис у трудовій книжці: «2019 рік – пару місяців працював першим заступником голови Черкаської ОДА…».

Цирк!

Кіндрат Булавін
20.03.2019 19:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter