По слідах подій 9 березня

Які висновки можна зробити після подій 9 березня в Києві – на підході до АП, та в Черкасах – біля площі «Дружби народів»?

1. За три тижні до першого туру президентських виборів на перший план вийшло не протистояння кандидатів, а війна між чинним Президентом Порошенко та міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим. Який практично відкрито підігрує Юлії Тимошенко.
По слідах подій 9 березня

Порошенко й Тимошенко поки що не звертають увагу на фаворита – Зеленського. Зараз вони б’ються за вихід у другий тур з другого місця. Судячи з того, що протеже Коломойського зараз не піддається жорсткій обструкції з їхнього боку, і Порошенко, і Тимошенко не сприймають Зеленського, як суперника в другому турі.

2. Проти Петра Порошенка в Черкасах почато операцію під умовною назвою «земля палає під ногами». Президент сам дав у руки опонентам козир, перебити який він поки що не може – не розслідувану справу Гладківських.

Виконання завдання покладено на Нацкорпус Білецького. Який у суботу зранку та вдень встиг поштовхатися біля Адміністрації Президента на Банковій, а потім організовано доїхати в Черкаси (через суцільні кордони Нацполіції) та зірвати передвиборчу акцію Петра Порошенка.
По слідах подій 9 березня

Як тут на нагадати Петру Олексійовичу, що Верховний Головнокомандувач, який біжить у мирний час, викликає сміх, у воєнний– паніку…

Хоча рішення про дії в подібній ситуації ухвалює охорона глави держави. У охорони виникли сумніви щодо безпечності прямого контакту Порошенка й Нацкорпусу. Очевидно, що небезпідставні…

3. Суспільна думка після суботніх подій розділилася. Керований безлад Нацкорпусу відлякує більшість адекватних людей. Відверта розгубленість Президента, який показує нездатність діяти в умовах агресивного середовища, лякає набагато більше… Неадекватна заява БПП про те, що за подіями в Черкасах стоять "проросійські реваншисти", демонструє розгубленість президентської компанди і відсутність плану дій в ситуації, що склалася.

4. Очевидно також і те, що в самій Нацполіції визріває величезне незадоволення тривалою грою в піддавки з Нацкорпусом. Тому найбільш буйних після бійки в Черкасах затримано. Пробачити кров на обличчі генерала Лютого – означає остаточно загратися.
По слідах подій 9 березня

5. За спинами натовпу постійно збуджених і схильних до миттєвого насильства людей штаби Тимошенко і Порошенка і «мозковий центр» Авакова холоднокровно грають свої партії. Правила в них змінюються щодня. Щодня вони розхитують ситуацію в країні, підігрівають і без того гаряче інформаційне поле. В даній ситуації залишається лише сподіватися, що інстинкт самозбереження не дасть цій трійці загратися в насильство…

Денис Сирцов
11.03.2019 17:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter