Онуки "Чорної кішки"

Є рівняння, в якому немає жодного невідомого…

У середині січня в Черкасах партія «Національний Корпус» закликала власників рекламних об’єктів ліквідувати рекламу «екс-регіоналів», у інакшому разі - пригрозили робити це самостійно з 1 лютого.

І 8 лютого в місті було зрізано перший білборд – з рекламою Олександра Вілкула. Пізніше -пошкоджено сітілайти з рекламою Вілкула та Євгена Мураєва. Учора хлопці в масках зрізали білборд з Мураєвим. При цьому на «кістках» знищеної реклами хлоп’ята влаштували дикі танці.

Відео про руйнування рекламних конструкцій у соцмережах поширюють представники «Нацкорпусу».

У соцмережах же дописувачі звернули увагу, що на рекламних площах, звільнених від екс-регіоналів, з’являється реклама Андрія Білецького.

Передивляючись усі відеозаписи, не пожна не помітити: «народні месники» що ті онуки «Горбуна» з «Чорна кішка». Але якщо «дідусі»-розбійники, знущаючись над міліцією, малювали крейдою котячий силует, онуки, здається, взагалі не думають про те, що їх буде викрито…
Онуки "Чорної кішки"

У свою чергу, лідер місцевого Нацкорпусу Дмитро Кухарчук заявляє, що до нищення реклами причетні «невідомі патріоти».

На даний момент Нацполіція відкрила чотири кримінальні провадження за статтею "Умисне знищення або пошкодження майна". По трьом фактам за скоєне винуватцям загрожує штраф до 850 гривень, або ж виправні роботи терміном до двох років, або позбавлення волі до трьох років.

Якщо хтось призабув, то нагадаємо, що вперше нацкорпусівці у масках з’явилися в Черкасах 29 січня 2018 року. Кілька десятків «ряжених» увійшли до сесійної зали Черкаської міськради, заблокували в ній депутатів та фактично унеможливили нормальну роботу депутатів. Нацполіція у цей час у повному складі «вийшла покурити»…
Онуки "Чорної кішки"

Ніяких правових наслідків ця історія не мала, незважаючи на всеукраїнський резонанс та зізнання Білецького в тому, що ці люди – члени «народних дружин».

З того моменту минуло більше року. І за цей час ми бачимо, що в Черкасах безперешкодно діє праворадикальне угрупування, члени якого постійно шукають пригод на свої «другі 90-то». Регулярно демонструють готовність до насильства. І схоже, що не знають про існування в місті правоохоронних органів, бо Нацполіція їх «не помічає».

Лідер черкаського Нацкорпусу Кухарчук годинами просиджує в кабінеті мера Черкас Бондаренка. Часто вони ходять одне за одним, як шерочка за машерочкою.

Навіщо «татусі Карло» виростили бєзпрєдєльщиків?
Онуки "Чорної кішки"

Онуки "Чорної кішки"

Діє подібних парамілітарних об’єднань стануть в пригоді, якщо:

- треба неформально вплинути на непоступливих опонентів;

- якщо не сподобаються результати президентських або парламентських виборів і слід влаштувати «народні хвилювання»;

- якщо треба вплинути на перерозподіл рекламного ринку.

Для розкрутки бренду «невідомих патріотів», які насправді відомі всім, потрібна інформаційна підтримка. Абсурдність руйнівних та насильницьких дій та відсутність покарання – саме те, що створює потрібний резонанс.

В Україні Януковича «тітушки» розвіялися, як дим, після втечі Януковича та Захарченка. У сьогоднішній Україні нацкорпусівці , нацдружинники та «невідомі патріоти» сховають маски та перетворяться на законослухняних громадян після зміни керівництва МВС…

Геннадій Саприкін
21.02.2019 19:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter