Повна алілуя

Які емоції може викликати сьогодні голова Черкаської ОДА Вельбівець? Тільки щире людське співчуття…

Завершується третій місяць, як Олександр Іванович тягне на собі всю виконавчу вертикаль області. Дотепер в адміністрації Президента не узгодили кандидатуру жодного заступника. У спадок від «папєрєдніка» Вельбівець отримав лише одну адміністративну глибу - Омаргалієва.

Олександр Іванович й Костянтин Сапартаєвич дуже стараються. Але попри все їхні зусилля поки що їхня активність нагадуює метушню Чіпа й Дейла, яким товстун Рокфор доручив пасти стадо бізонів. Спитайте в бізонів – як вам нові пастухи? Не знаємо, не бачили – скажуть вам у відповідь бізони…
Повна алілуя

Сподіватися Вельбівцю нема на кого. У Президента – вибори, у Косюка – вибори…Не дивно, що набожний Олександр Іванович все міцніше грузне в спілкуванні з потойбічними та вищими силами.

Ось фото до інтерв’ю, яке дав новий губернатор через кілька тижнів після вступу на посаду. Тут ще Вельбівець за робочим столом у кабінеті голови Черкаської облради. Іконостас за губернаторською спиною вдало розбавлений книжками. Причому книжок значно більше. Можна сказати, що перед нами духовна людина й сучасний управлінець.
Повна алілуя


Проте на фото до останнього інтерв’ю, яке днями дав Вельбівець, дає підстави говорити: люди добрі, ми його втрачаємо! Перед нами не маленький керівник маленької області неподалік від Києва, а якийсь клон туркменського Аркадага – Гурбангули Бердимухамедова.

Повна алілуя

Адже це що завгодно – каплиця, храм Божий, цитадель Духа – тільки не робочий кабінет управлінця. Ікони рясно розставлені ще й у приймальні губернатора, і навіть в кімнаті відпочинку.
Повна алілуя

Будь-хто з відвідувачів, поки перехреститься на кожну ікону і 10 разів прочитає «Отче наш…», - забуде геть навіщо прийшов.

Інша справа – високі гості та зарубіжні делегації. Як Вельбівець пояснює - чому іконостас за його спиною починається з Петра Порошенка? Адже Порошенко поки що – не апостол Петро. І якби святі з ікон могли говорити, то вони, люди до срібла й злата байдужі, - стопудово б засудили нехристиянське ставлення до накопичення у дона Педро…

Для того, щоб цей номенклатурно-релігійний єралаш набув досконалої форми, Вельбівцю слід додати до іконостасу символ «Нашої ряби». Після цього буде зрозуміло, що в губернаторському кріслі - жива людина, а не схимник чи ієромонах.
Повна алілуя

Ніколи ще багатою та родючою Черкаської областю не керувала така «повна алілуя»…

Сергій Цюрюпа
11.02.2019 18:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter