Сага про олігарха Косюка й незалежного губернатора Вельбівця. Епізод другий...

В епоху Інтернету фантазерам живеться важко. Треба постійно пам’ятати, що саме ти нафантазував, коли, за яких обставинах. Що говорив на цю тему іншим разом. І так – до безкінечності…

Голова Черкаської ОДА Олександр Вельбівець продовжує розповідати захопливі історії про своє життя місцевим виданням в ранзі голови Черкаської ОДА.
Останнє інтерв’ю «Дзвону» (повністю прочитати тут) цікаве тим, що Вельбівець підтвердив причетність власника «Миронівського хлібопродукту» Юрія Косюка до зміни керівництва на Черкащині.
Сага про олігарха Косюка й незалежного губернатора Вельбівця. Епізод другий...

Вельбівець: «…Не буду лукавить, що на рівні Президента ініціатива зміни голови Черкаської обласної держадміністрації, безвідносно до моєї кандидатури, справді йшла від Юрія Косюка. Він впливова людина, уродженець Черкащини (насправді Косюк народився в селі Червоне Гайворонського району Кіровоградської області, - Пров.), і його турбувала ситуація в області. Однак ті розмови, що це призначення має на меті забезпечити швидкий і стрімкий розвиток бізнесу Косюка в області – абсолютна нісенітниця. З Юрієм Анатолієвичем я зустрічався вже після розмови з Президентом, більше того, сам ініціював цю зустріч, щоб зрозуміти, чи не має він насправді тих бізнесових засторог, про які так активно говорили. Юрій Косюк зазначив, що Черкаська область не є для нього стратегічною в плані розвитку бізнесу…
Сага про олігарха Косюка й незалежного губернатора Вельбівця. Епізод другий...

Можна порівняти з тим, що говорив на цю ж тему Вельбівець за два тижні до призначення, ще 5 листопада, ще в ранзі чинного голови обласної ради: « Я не є креатурою Юрія Косюка, бо ніколи не працював у системі «Миронівського хлібопродукту». Я пана Косюка до того моменту, коли почалося масштабне обговорення цього питання у черкаських ЗМІ, бачив у житті лише двічі… На короткій зустрічі…ішлося тільки про те, що Юрія Косюка цікавить ситуація на Черкащині, тому що він є її уродженцем, і йому хотілося б, щоб тут ситуація змінювалася на краще більш динамічно…»

Щодо того, що Вельбівець ніколи не працював в системі «Миронівського хлібопродукту» - чиста правда. Але не вся…

В інтерв’ю «Дзвону» Вельбівець згадує про свою доньку, яка працює в Києві «в приватній компанії». І вже наступного року збирається заміж.

Відкриваємо декларацію Олександра Вельбівця. У ній зазначено, що він має доньку Ольгу Олександрівну.

Завдяки нехитрим маніпуляціям на ФБ знаходимо персональну сторінку Ольги Вельбівець. Переглядаючи фото симпатичної дівчини, бачимо її серед учасників Спартакіади…МХП Урожай у березні 2018 року.

На цьому фото Оля Вельбівець (сидить посередині) тримає плакат «Центральний офіс – супер, клас, перемога буде в нас!».
Сага про олігарха Косюка й незалежного губернатора Вельбівця. Епізод другий...

Отже, приватна київська компанія, в якій працює донька голови Черкаської ОДА Ольга Вельбівець– це «Миронівський хлібопродукт» Юрія Косюка.

Запам’ятаймо нову конспірологічну версію, яку потужний мозок Вельбівця обережно просуває в маси: уродженець Кіровоградської області Юрій Косюк, якого Вельбівець несправедливо називає «вихідцем з Черкащини», пролобіював батька працівниці центрального офісу своєї компанії в губернатори Черкащини. Косюку хотілося, щоб ситуація на Черкащині змінювалася «більш динамічно», хоча Черкаська область «не є для нього стратегічною в розвитку бізнесу».


При цьому, як всі пам’ятають, олігарху сильно дошкуляло в останні роки, що жителі Черкаського й Чигиринського районів вперто не бажали зведення «курників» МХП біля Мошен та Рацево. Перекривали траси, влаштовували гучні зібрання, на яких кляли його останніми словами.
Сага про олігарха Косюка й незалежного губернатора Вельбівця. Епізод другий...

Стежимо за продовженням серіалу про олігарха, в якого «душа болить», і абсолютно від нього незалежного губернатора регіону, в якому досі в олігарха мало що виходило…

Денис Сирцов
19.12.2018 17:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter