Душа КПРС вселилася в "Свободу"

15 грудня Черкаська ТВК скасувала своє рішення про відкликання депутатів Віталія Косяка, Максима Скорика, Альони Цегвінцевої, Тетяни Чорнобіль, Максима Шадловського. Нагадаємо, що ці депутати після обрання від опозиційних партій та груп увійшли до складу «промерської більшості».

Через те, що існувала реальна загроза входу до міськради замість «зрадників» 5-х депутатів від опозиції, мер Бондаренко і депутатська більшість «дуркували», кілька місяців не проводячи сесію…

І сьогодні, коли загроза переформатування над Черкаською міськрадою минула, депутати таки провели засідання, секвестрували бюджет і розблокували виплату зарплат для ряду комунальних підприємств та ОСББ.

…Так, або приблизно так могли б подумати люди, які нічого не тямлять в місцевій політиці. Бо насправді бюджетну кризу в Черкасах та кризу в міськраді обласного центру зміг «розрулити»…голова секретаріату ВО «Свобода» (він же - офіційний кандидат у Президенти від цієї сили) Руслан Кошулинський.

Сьогодні він приїхав у Черкаси, і, як стверджують у місцевій «Свободі», "завдяки об’єднавчій роботі голови Секретаріату ВО “Свобода” Руслан Кошулинський депутати різних фракцій міської ради таки відкинули свої протиріччя та проголосували зміни до бюджету».
Душа КПРС вселилася в "Свободу"

- …Голова Секретаріату дав доручення секретарю Черкаської міської ради свободівцю Ярославу Нищику зібрати погоджувальну раду голів фракцій та узгодити порядок денний сесії, - повідомляють у «Свободі». Погоджувальну раду відвідав і Руслан Кошулинський.
Душа КПРС вселилася в "Свободу"
...дав доручення Ярославу Нищику зібрати погоджувальну раду

- “Я прошу донести до депутатського корпусу нашу позицію та обговорити цю тематику. Прибрати в бік політичні розбіжності й закрити ці питання…

- Разом голови фракцій вирішили винести на порядок денний зміни до бюджету та програму підтримки КП “Черкасиелектротранс”. Більшістю голосів депутати підтримали ці рішення".


Хто думав, що Батьківщина, Свобода та їхні сателіти у міськраді кілька місяців банально рятували свої місця, що нижче попереку, тупо не приходячи на сесії міської ради кілька місяців – були категорично не праві. Всі чекали Кошулинського…

Сподіваємося, що цей пан обов’язково й не один раз відвідає Черкаси. Наприклад, на день бабака 2 лютого. Як же без нього дізнатися, що зима закінчується.
І на день весняного рівнодення 20 березня теж нехай приїжджає. Повідомити Нищику й черкащанам, що весна настала…
Душа КПРС вселилася в "Свободу"

Хто вважав, що КПРС померла, - помилявся. Душа Комуністичної партії вселилася в черкаську «Свободу». Принаймні, за кількістю «брехунців» комуністи вже точно пасуть задніх…

Олег Фаріонов
17.12.2018 17:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter