Антон з краном

О, народний депутате Антон Яценко! Невтомний трудяга, людина, що будь-якому супостату око на поперек натягне, якщо той зазіхає на інтереси простих людей на 200 окрузі.

Учора Антон Володимирович повідомив виборцям про новий успіх – ЙОМУ ВДАЛОСЯ (виділено нами, - Пров.) реалізувати проект по будівництву І черги водогону в селі Гродзеве Уманського району.
Антон з краном

- На численні прохання жителів села Гродзеве Уманського району мені вдалось реалізувати проект по будівництву І черги водогону у цьому селі, -пише нардеп Яценко на своїй сторінці на ФБ. - Тепер водопостачанням будуть забезпечені вулиці:

- Шевченка,
- Черняховського,
- Садову,
- Незалежності,
- Набережну,
- Мічуріна,
- Уманську;

провулки:

- Набережний,
- Мічуріна,
- Уманський.
8 грудня відкрив водогін спільно з жителями села.

Будівницто водогону по вулицях Козацькій, Дружби, Джерельній, Польовій, Молодіжній, Корчака, Степовій заплановано на наступний рік.

Буду й далі працювати над вирішенням проблем з водопостачанням у містах, селах і селищах округу…»


Хіба не молодчина Яценко? Усе Гродзеве любить Антона. Доярки, свинарки, кочегарки і навіть скептичні пенсіонерки - вдячні, закохані й ошелешені…
Антон з краном

Провінція теж вже відкрила рот, щоб прокричати «осанну» Антону…

Однак вирішили зробити це після перегляду офіційного сайту Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.
Знаходимо вкладку ДФРР (Державний фонд регіонального розвитку), обираємо «Черкаська область, Уманський район», і передивляємося перелік проектів в Уманському районі, гроші на які виділено з ДФРР.

Читаємо «Проект: Будівництво напірного водогону вулиць Козацька, Дружби, Джерельна, Польова, Молодіжна,Корчака,Степова села Гродзеве Уманського району Черкаської області…

Замовник проекту – Гродзівська сільська рада. Джерела фінансування – передбачено ДФРР…


То невже Антон Яценко не має ніякого відношення до прокладання водогону в Гродзеве? Ні, це не так.

Він усіляко сприяв, непокоївся, переживав…Врешті-решт, притяг на відкриття величезний кран з розмальованими червоною фарбою гайками.
Антон з краном

…Коли наступного 2019 року в селі Гродзеве вводитимуть в дію другу чергу водогону, будь-хто, як і Антон Яценко, прихопивши з собою величезний кран, може так само прибути на урочисту церемонію і заявити селянам, що це МЕНІ ВДАЛОСЯ!

Щоправда перед цим кожному слід екстерном освоїти новий вид бойового мистецтва «фехтування кранами». Звісно, з Антоном. Який просто так своїм правом сприяти, непокоїтись і переживати за все, що бюджетним коштом будується на його окрузі, ні з ким ділитися не буде…

Кіндрат Булавін
14.12.2018 17:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter