Зубик на українському Олімпі

Програма «Виборчий округ» UA:Черкаси люб’язно запросила проаналізувати роботу народного депутата від 195-го округу Володимира Зубика. Канал робить програми про те, що вдалося зробити кожному з 13 нардепів, які представляють у Верховній Раді Черкаську область.

Хтось з нардепів погодився це зробити особисто. Хтось – ні, через надзавантаженість. Володимир Зубик був серед тих, хто кілька місяців «думає» - чи погоджуватися на запропонований UA:Черкаси формат.
Зубик на українському Олімпі

Канал попросив уникати оціночних суджень. Тому нижче – кілька суб’єктивних думок, які можна вважати анонсом телепрограми…

1) Володимир Зубик – втілення української мрії. Багато хто мріє бути таким, як Зубик:

- будувати багатоповерхівки в історичній частині Києва в Десятинному провулку;

- ввозити мільйони тонн нафтопродуктів і не сплачувати за це податків;

- забудовувати околиці Львова та Житомира;

- приїжджати за місяць до виборів на Черкащину й оптом скупити цілий мажоритарний округ.

…Але Зубик такий – один.
Зубик на українському Олімпі


2) Володимир Зубик – взірець здорового економічного прагматизму. Як вирішують проблеми політики на кшталт Ляшка? Їдуть на місце виникнення проблеми й влаштовують скандал. Прагматики – визначають «ціну питання» і…запрошують вирішити проблему когось типу Ляшка.

3) Володимир Зубик – «вічний» нардеп по 195-му мажоритарному округу. Для цього, насправді, потрібно зовсім небагато. Професійна команда – раз. Точний обрахунок голосів, яких буде достатньо для перемоги на виборах – два. Системна робота зі «своїми» виборцями (продуктові подарунки, привітання на свята, організація екскурсій тощо) – три. Точне визначення «ціни питання» - чотири.

4) Володимир Зубик не має політичних переконань, світоглядних догм та непорушних моральних устроїв. Бо все це…заважає домовлятися з владою, яка в Україні змінюється один раз на 5 років.

5) Володимир Зубик остерігається публічності, бо – гроші поважають тишу. До того ж в кожного «майстра публічності» є своя «такса»…

6) Володимир Зубик – селфмейдмен, господар долі та людина, на яку мають рівнятися маленькі українці, які прагнуть бути успішними. Якщо десь у Карпатах є український Олімп, на якому іноді збираються бенкетувати володарі українських доль, то місце на ньому Зубика не обговорюється….
Зубик на українському Олімпі

Про решту ж дивіться в програмі «Виборчий округ» UA:Черкаси

Віктор Борисов
04.12.2018 19:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter