Клуб веселих і кмітливих

В останні пару років у Черкасах сформувалася традиція: маєш поганий настрій? Час реготати над «Свободою»…

Клуб веселих і кмітливих

29 листопада в Черкаській області утворили першу ОТГ на базі міста обласного значення. Канів об’єднався з розташованим поруч селом Яблунів. Цьому передувала тривала історія про об’єднання, зі своїми складнощами й підводними течіями. Щоправда, сьогодні та колотнеча не має особливого значення. Міськрада Канева та сільрада Яблунева синхронно підтримали об’єднання в ОТГ.

За кілька годин на редакційні скриньки місцевим виданням прийшов опус від прес-служби обласної організації «Свободи».

«Яблунів приєднався до Канева …Це стало можливим завдяки злагодженій роботі громади та за підтримки депутатів Канівської міської та Черкаської обласної рад від ВО «Свобода».

Нарешті тривала боротьба яблунівців за свою гідність, за право реалізовувати своє бачення життя підійшла до завершення.

«Яблунів — наша перемога над чиновниками з ОДА та їх місцевими посіпаками. Тішуся, що ті, хто так довго плював на інтереси громад, нарешті підуть зі своїх посад в адміністрації» – коментує подію депутат Черкаської обласної ради від ВО «Свобода» Юрій Ботнар.

Раніше саме завдяки пропозиції фракції ВО «Свобода» в Черкаській обласній раді Черкаська облдержадміністрація врахувала пропозицію включити Яблунів разом із Каневом у перспективний план об’єднаних громад Черкащини.

Проте у зв’язку з тим, що не було враховано інші пропозиції громад Черкащини, фракція не змогла підтримати пропонований чиновниками ОДА перспективний план…»


Оскільки інформація складена в стилі «многа букофф» і пафосу, недосвідчений читач подумає, що Яблунів ніколи б не об’єднався з Каневом, якби не «Свобода». Так Юрко сказав…

Як може депутат Черкаської облради посприяти або завадити комусь або чомусь? Тільки натискуючи кнопочки на пульті голосування в сесійній залі.
Сьогоднішнє об’єднання в Каневі стало можливим після 22 листопада. Того дня Черкаська облрада з третьої спроби підтримала перспективний план об’єднання територіальних громад області. «За» проголосував 51 депутат.

Депутати від «Свободи» не дали за це рішення жодного голосу (перевірити тут). З 7-ми депутатів фракції шестеро - не голосували, один – був відсутнім. Якою є ж їхня причетність до об’єднання Канева й Яблунева в ОТГ?
Клуб веселих і кмітливих

Однак технологічний прийом «беремо позитивну подію й приписуємо її собі» - це щось із КВК.

«Нарешті на Черкащину прийшла справжня зима – зі снігом, морозом і хуртовинами. Це стало можливим завдяки злагодженій і послідовній діяльності депутатів від «Свободи»…
Клуб веселих і кмітливих

Колеги, ще не отримували такого прес-релізу? Чекайте…

Денис Сирцов
29.11.2018 19:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter