Тролінг по-губернаторськи

Чудовий зразок чиновницького тролінгу продемонстрував сьогодні Юрій Ткаченко. На офіційному сайті Черкаської облдержадміністрації в рубриці «Пряма мова» поширене звернення голови ОДА до жителів області (читати тут).

У тексті – стандартні та ідеологічно стерильні заклики на підтримку створення Української автокефальної православної церкви. Окремо голова ОДА закликає двох ієрархів УПЦ МП – митрополита Черкаського та Канівського Софронія й митрополита Уманського та Звенигородського Пантелеімона – до об’єднання зусиль «для служіння українському народу».

Ніби зовні - нічого незвичного. Президент України позиціонує створення єдиної помісної церкви в Україні як одне з найголовніших своїх досягнень. У рамках цієї стратегії керівник одного з регіонів закликає людей підтримати зусилля глави держави.

Проте в контексті розвитку подій у регіоні за останні пару місяців звернення Ткаченка - стьоб над головою облради Вельбівцем.
Тролінг по-губернаторськи

Вже кінець листопада. І пауза між оприлюдненням інформації про його призначення замість Ткаченка непристойно затягнулася на цілий місяць. Місцеві «еліти» відверто розгублені – чи присягати на вірність новому керівнику області, чи удавати, що Юрій Олегович – «наше всьо» незважаючи ні на що.

А Олександр Іванович, як відомо, у духовному плані: 1) має «тісний зв’язок» із Богом; 2) а відповідальною за підтримку зв’язку Вельбівця з Господом є УПЦ МП (читати тут).

У зверненні Ткаченка згадуються два митрополити УПЦ – МП – Софроній та Пантелеімон. І якщо владика Черкаський і Канівський Софроній багато років показово «коливається» й публічно заявляв про прихильність до ідеї єдиної православної церкви, то митрополит Пантелеімон залишається твердим прибічником «канонічної церкви». І при цьому є чи не персональним духовником Вельбівця.
Тролінг по-губернаторськи

Тому уявити, що «губернатор Вельбівець» поставить свій підпис під зверненням, яке сьогодні оприлюднив Ткаченко, - важко. Бо може й анафемою по потилиці отримати.

Ткаченко ніби ненастирливо так вказує Президенту та АП: « Бачите, я – можу написати такий лист…»

- Тобто, Ви натякаєте, що Вельбівець такого ніколи не напише?

- Ні, я просто виконую офіційне доручення Президента України...
Тролінг по-губернаторськи

І причепитися немає до чого.

Сергій Цюрюпа
19.11.2018 16:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter