На велосипед, Сашко!

Методичні брехливі публікації в соціальних мережах та окремих ЗМІ щодо закупівлі комунальним підприємством «АТП Черкаської обласної ради» нового автомобіля перейшла всі межі…

Так починається емоційний опус директора КП «АТП «Черкаської обласної ради Володимира Канівця, розміщений на його сторінці на ФБ. Цей текст був також повністю продубльований на офіційному сайті Черкаської обласної ради (прочитати за цим посиланням).
На велосипед, Сашко!
Володимир Канівець, фото з ФБ

Окремими реченнями можна насолоджуватися, як смачним одеським анекдотом.

«Начитавшись недостовірних, необґрунтованих публікацій різних видань, останньою, яка переповнила чашу терпіння, стала… Я від імені колективу звертаюся до таких писак: досить спекулювати на законній діяльності нашого підприємства…

Однак певні ЗМІ підхопили це, обгорнувши в брудну обгортку, та видали «на гора» як не що інше, а компромат на голову обласної ради, що це нібито його особисте побажання. Адже кінцева мета їхніх фальшувань – дискредитувати саме Олександра Вельбівця як можливого кандидата на посаду голови ОДА…
Однак, в чому вони реально програють, це те, що всі їхні публікації – надумані і не підтверджуються документально. А значить, приречені.

…Намагаючись очорнити голову обласної ради, фактично лиють бруд на колектив АТП. Тому не можемо мовчати. Якщо ви заглядаєте в чиюсь жменю, хто б вам дав 100 гривень за черговий пасквіль, то ми свої гроші заробляємо чесно…»


Трішечки знаючи добросовісного й при розумі Володимира Канівця, Провінція відповідально заявляє: близько 40 % слів, що містяться в тексті, в його лексиконі відсутні. Тим більше, постійно вживаючи займенник «я», Канівець ніколи б не підписався «колективом КП «АТП Черкаської обласної ради». Якби це був справді Канівець, то текст був би вчетверо коротшим, але по-шоферськи виразним…

Канівець – досвідчений керівник, який нічого й ніколи не робить без команди начальства. Тому в даному випадку цей «наїзд» – комічна спроба черкаського поки що недогубернатора Вельбівця сховати вуха за широкі плечі трудового колективу АТП.

Не вдаючись у деталі, зосередимся на головному.

1) Бажання Канівця й колективу АТП їздити на сучасних авто можна зрозуміти. Вони – шофери, автомеханіки, слюсарі тощо хочуть працювати з якісним транспортом. Але слід пам’ятати, що ці машини купляють не за спонсорські чи інвестиційні, а за бюджетні кошти. Тому будь-який громадянин має право запитати – якою є доцільність купівлі?

2) Черкаська облрада має подумати над тим, щоб перетворити «АТП Черкаської облради» на звичайне комерційне підприємство, яке буде заробляти кошти самостійно. Тут – професійний колектив, і їхні послуги завжди матимуть попит.

3) На чому пересуватись керівництву Черкаської ОДА й облради? У Черкасах – чудова мережа різноманітних служб таксі. У Київ - маршруткою (або знову ж таки орендуйте таксі). В інші міста – таксі або потягом. Економія на транспортних витратах на вас становитиме кілька мільйонів гривень на місяць.
На велосипед, Сашко!
прем'єр-міністр Нідерландів Марк Рютте для економії бюджетних коштів їздить на роботу на велосипеді

Чомусь у Швеції й Данії монархи й члени їхніх родин їздять на велосипедах та користуються орендованим авто, бо платникам податків дорого утримувати машину для королівської родини.

Це країни, котрі за рівнем сукупного доходу на одного громадянина, входять у першу десятку держав світу.
На велосипед, Сашко!
Міністр закордонних справ Великобританії Борис Джонсон їде на службу

У «банановій» Черкаській області, де понад половина жителів сидить на субсидіях, вожді-папуаси безсоромно лізуть у напівпорожній бюджет, щоб мати «шкіряне облаштування дверцят, матові сріблясті ручки та систему клімат-контролю» за кошти жителів області.

Громадяни Швеції, Данії, Великобританії шанобливо ставляться до монархів, бо ті не запускають загребущі руки в казну. Тому й статки звичайного данця чи норвежця не порівняти з доходом жителя Лисянки. Якщо, звичайно, прізвище лисянина не «Вельбівець»…
На велосипед, Сашко!
Прем'єр-міністр Австралії Тоні Еббот їздить на роботу на велосипеді

На велосипед, Сашко!

Кіндрат Булавін
08.11.2018 14:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter