Губер без 5 хвилин - з регіональним табором й новою "Тойотою"

Після очікуваного, але все одно несподіваного інсайду в ЗМІ минулого тижня, Черкаська область готується до офіційної церемонії представлення Олександра Вельбівця головою Черкаської ОДА. Офіційної інформації на сайті Порошенка немає. Але те, що питання вирішене принципово, в ОДА вже знають всі, кому треба.
Кого ж приведе з собою в «обозі» новий керівник області? Логічно припустити, що тих, хто зараз обслуговує цього видатного державного діяча в облраді…

Губер без 5 хвилин - з регіональним табором й новою "Тойотою"

Тільки одиниці зацікавлених осіб сьогодні пам’ятають, що взимку 2015 року, одразу після обрання чинного складу Черкаської обласної ради, нинішній голова обласного парламенту Олександр Вельбівець приховав від депутатів своє членство в Партії регіонів.

Представники фракції «Батьківщини», особливо легендарний Михайло Мушиєк, здавалося, були готові брати сесійну трибуну штурмом, доводячи, що Вельбівець – екс-регіонал і займався організованим підвозом бюджетників Лисянщини в Київ, для участі в акціях на підтримку Януковича в 2013-2014 роках.

Вельбівець стояв на своєму непохитно, мов скеля – брехня! Підступні вигадки політичних опонентів, що мріють самі зайняти крісло голови обласної ради…
Припустимо, що Вельбівець говорив правду, а опоненти все вигадали й сфальсифікували.

Однак якщо просто перерахувати прізвища людей, які сьогодні працюють в апараті Черкаської облради, то напрошується висновок – тут працює дієздатний й мобільний осередок Партії регіонів Януковича –Азарова.
Губер без 5 хвилин - з регіональним табором й новою "Тойотою"

Так, відділ патронатної служби голови Черкаської облради Олександра Вельбівця очолює широко відома всім регіоналам-підпільникам Людмила Юрчик. При Герої Борисовичі Тулубі – мега-зірка всих концертів, фуршетів та інших духовно-політичних заходів ПР у Черкаській області. Вродлива, ділова й талановита. Надзвичайно віддана персонально Вельбівцю.

Далі в табелі про ранги йде Сніжана Білик. 2015 року за «подвиги» під час каденції Януковича-Тулуба була звільнена через люстрацію з Черкаської ОДА. На даний момент – помічник голови Черкаської облради.

Колишній начальник організаційного відділу при губернаторі Тулубі Лариса Козіна. У 2015 році була звільнена з облдержадміністрації через люстрацію. Сьогодні – начальник відділу звернень Черкаської обласної ради.

Екс-помічник Героя Борисовича Тулуба Богдан Паніщев працевлаштований керівником апарату Черкаської обласної ради.

На додачу – водій Віталій Безпалько. Професійний, надійний й мовчазний. Йому повністю довірялися Тулуб та його перший заступник Сергій Рябцев. Тепер у спадок від «папєрєдніков» він возить Вельбівця.

До речі, як пише на ФБ Артур Чемерис, найближчим часом легковий парк АТБ «Черкаської облради» поповнить Тойота Кемрі. Ціна питання – 1 млн. 80 тис. гривень. Зрозуміло, під чий зад планують передати цю машину.
Губер без 5 хвилин - з регіональним табором й новою "Тойотою"

Облрада віддає свою «наречену» в ОДА не просто так, а з приданим…
Губер без 5 хвилин - з регіональним табором й новою "Тойотою"

Це реальний підпільний обком ПР на Черкащині, який успішно діє й працює…на 4-му поверсі Черкаського Будинку Рад. І тепер цей табір опуститься на один поверх вниз...

Олександр Арабач
29.10.2018 16:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter