Екскурсанти

Не хотілося окремо писати про скандальну «сесію Черкаської міськради», яку Анатолій Бондаренко разом з більшістю депутатів «провів» минулого тижня в музеї Шевченка на Чернечій горі в Каневі. Коментаторів й без того багато, і все занадто очевидно.

Спочатку навіть хотілося б стати на захист бідолашних. Припустити, що мер та його однодумці діяли в межах крайньої необхідності при раптовому закипанні сірої та білої мозкової речовини.

Адже Згіблов, Радуцький та партнери перебувають у значно кращому становищі. Бо на території «Темпу» - чи не найбільше в Черкасах бомбосховище, здатне витримати потужне бомбардування з повітря. У ньому будь-які збори громадян приречені на цілковите інкогніто…

…Щойно винахідлива Алла Юрковська оприлюднила відповідь Шевченківського Національного заповідника з Канева на запит відносно того – чи орендувала Черкаська міськрада конференц-залу музею Шевченка для проведення сесійного засідання.
Екскурсанти

Завдяки гендиректору заповідника М. Піняку ми точно знаємо: 1) 22 серпня в канівському музеї Шевченка «депутати з Черкас» замаскувалися під екскурсантів; 2) за вхід до музею заплатили по 30 гривень за квиток «з носа»; 3) завдяки кмітливості Бондаренка проникли до пустої конференц-зали; 4) те, що відбулося за зачиненими дверима конференц-зали, було настільки інтимно та надихаюче, що від надмірних емоцій депутати заспівали гімн…

Беручи до уваги кмітливість депутатської більшості Черкаської міськради, враховуючи їх бажання підвищувати власний культурний та ідейний рівень, любов до хорового співу та групового інтиму, Провінція нашвидкуруч склала орієнтовний перелік місць, де проведення сесії Черкаської міськради не викличе жодних підозр.

1. Музей партизанської слави в катакомбах у селищі Нерубайське під Одесою. Катакомби – на рівні 12-14 метрів під землею. Цікава екскурсійна програма. Вартість вхідного квитка –200 гривень.
Екскурсанти

2. Ближні або Дальні печери в Києво-Печерській лаврі. Глибина від 10 до 20 метрів. Вартість квитка – 40 гривень плюс 3 гривні за одну свічку. Місце для сесії знайдеться біля нетлінних мощей будь-кого зі святих. Наприклад, Нестора Літописця.
Екскурсанти

3. Львівська Національна опера. Вистави тут проходять переважно з аншлагом. Депутати, удаючи з себе легковажних «черкаси туристо», можуть і поспівати, і кілька десятків мільйонів «розписати». Все відбуватиметься в цілковитій темряві партеру або окремої ложі. Вартість квитків у Львівську оперу – від 150 гривень.
Екскурсанти

4. Сінагога в історико-культурному центрі на місці поховання ребе Нахмана в Умані. 9-11 вересня відбудеться традиційне відзначення Рош-га-Шана. Пейси та хутряні шапки штраймл на головах дадуть можливість «депутатам з Черкас» розчинитись у натовпі щасливих хасидів. Вони радітимуть новому року, депутати – швидкому вирішенню всіх питань порядку денного. Вхід до території святкування Рош-га-Шана – безкоштовний…
Екскурсанти

А ще є Олешківські піски та Карпатські гори, Шацьки озера й уранові рудники в Жовтих Водах, мальовничі канали Вілково і бурштинові ліси на Рівненщині…

Буває лихо з розуму, трапляється й щастя з географії. В Україні є сотні місць, де можна сховатись. І Анатолій Васильович міг услід за Григорієм Сковородою ще неодноразово сказати: «Ловив мене Згіблов, та не спіймав…»
Екскурсанти


Кіндрат Булавін
27.08.2018 16:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter