Тая вататая!

Мер Черкас продовжує відкривати світ. Крім приватних подорожей за кордон з родиною, є чудова штука – участь у різних міжнародних форумах, самітах, конференціях. У 9-ти випадках з 10-ти всі витрати беруть на себе організатори. Ти лише приїдь, сиди в кріслі з замисленою мармизою, усміхайся кожному та налягай на кулінарні делікатеси.

17-19 липня Бондаренко взяв участь у роботі 5-го саміту «Партнерства відкритого врядування» (OGP) в Тбілісі.
Тая вататая!

Сьогодні зранку Анатолій Васильович оприлюднив для фанів та фейсбук-френдів три потужні тези, які він виніс для себе з роботи саміту:

- Громада має більше приймати участь під час ухвалення рішень. Особливо це важливо у контексті реалізації політики прозорості. Влада має максимально сприяти залученню громадян до політики місцевого самоврядування.

- Жінки є не менш важливою складовою громадянського суспільства, ніж чоловіки. В окремих випадках вони навіть є ефективнішими та конструктивнішими.

- Владі необхідно бути максимально відкритою та підзвітною для громади. Має бути відпрацьований двосторонній зв’язок між представниками виконавчої влади та жителями міста.


Що не речення, то шедевр…Сміливо припускаємо, що інтелектуальна еліта міста відчула легке розчарування. Адже для того, щоб зрозуміти, що Земля – кругла, Дніпро – впадає в Чорне море, а жінка – друг людини, - не треба летіти в Грузію.
Тая вататая!

Як не крути, а три дні в Тбілісі очевидно інтелектуально розвантажили Бондаренка, хоча мало б бути навпаки. Щось тут не те, подумалось Провінції)))
Сумніви стали більш предметними після знайомства з метою тбіліського саміту та його порядком денним.

Отже, для участі в роботі 5-го саміту «Партнерства відкритого врядування» (OGP) у тбіліський готель «Румс» з’їхалися 500 представників недержавних організацій з 70 країн.

Участь у першій дискусії саміту брали виключно представники недержавних організацій.

Наступний захід: міжнародна конференція – день парламенту. Дискусію вів голова грузинського парламенту Іраклій Кобахідзе. Тема конференції – практика законодавчої участі.

Робота в рамках ще однієї панелі була присвячена розробці Кодексу етики парламентарів.

Якщо хтось бачить в цій вакханалії інтелектуалів мера Черкас – тому слід перевіритись в гарного окуліста. Бо єдина тема, яку б Бондаренко міг професійно розкрити квіту світового парламентаризму та неурядових організацій, звучить так: «Роль правого «прямого» в поглибленні співпраці між депутатським корпусом та лідерами громадянського суспільства».
Тая вататая!

А решту часу провести... в напруженій інтелектуальній роботі на спецсемінарі)

Відео Apo Kukava

Білою заздрістю заздримо тобі, черкаський мере! Але напускати інтелектуального туману слід більш професійно…

Юлій Бютов
20.07.2018 17:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter