Пубертатний період

Директор КП «Черкаситеплокомуненерго» Паша Карась гостро переживає всепоглинаючий катарсис. Чотири роки свербіла його мужня щелепа, об яку в березні 2014 року спіткнувся кулак Радуцького. Сьогодні зранку Шурі прилетіла «отвєточка» від залізного мера Черкас.
Пубертатний період

І нехай Толя Залізяка «офіційно заявляє», що «будь-яка інформація з цього приводу – це інформаційна провокація», всі пам’ятають окуляри Одарича, розбиті Толєю в жовтні 2015 року в коридорі ОДТРК Рось»…

Побиті Залізякою Сергій Олегович і Шура вчинили однаково – негайно пожалілися на хулігана Фейсбук-спільноті. Щоправда, Шурік не прорахував, що коли б’ються двоє, то у виграші завжди третій. В нашому випадку - той, кого Залізяка побив першим…
Пубертатний період

Шура має тішитися лише тією обставиною, що він – депутат у Черкасах, а не в Києві. Бо правий прямий від мера Києва призвів би не до фотосесії «Образили мишку, помочилися в нірку», а до тривалої реабілітації в найкращих клініках країни.
Пубертатний період

Порсатися в деталях цієї хлопчачої розбірки – не цікаво. Влада в місті належить особам, які ментально продовжують перебувати в пубертатному періоді. Найкрутіший той, хто під час сварки б’є опоненту в пику. А той, кого побили, скаржиться «дорослим» й вимагає покарати хулігана.

Вони істерять - за будь-якої нагоди, в усьому неочікуваному навколо себе бачать «замовлення» конкурентів, днями стирчать у соцмережах або беруть участь в пацанячих «тьорках», де , тіпа, аналізують розклади.

Найсумніше те, що ці «підлітки» справді впливають на розподіл бюджету і відповідають за освіту, медицину, комунальне господарство…Але насправді їм ще слід заслужити, щоб до них зверталися по батькові.

При цьому скаржитися на лиху долю черкащанам нічого. Всі вони перемогли на демократичних і відносно чесних виборах завдяки нашим голосам…

Сергій Цюрюпа
10.07.2018 16:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter