Зачароване коло

Зачароване коло У міській раді Черкас – довгограючий серіал з відкликанням депутатів-«зрадників». Після закритих від сторонніх очей «відкритих» зборів громадськості на «Темпі» Бродського, після загальноміського збирання підписів за відкликання 5 чинних депутатів міськради Альони Цегвінцевої, Максима Шадловського, Тетяни Чорнобіль, Віталія Косяка і Максима Скорика нарешті 3 травня Черкаський тервиборчком ухвалив:

- скасувати реєстрацію депутатами Черкаською міськради А. Цегвінцевої, Т.Чорнобіль, М. Скорика (осіб, лояльнидо мера Черкас);

- зареєструвати депутатами міськради Черкас Наталії Даньковскої й Максима Панасенка (осіб, лояльних до Михайла Бродського).

Проте вже 5 травня це рішення було призупинено Черкаським окружним судом.

У соцмережах сторони конфлікту ведуть гострі дискусії. Часто витримка відмовляє, і слів не добирають. Анатолій Бондаренко пообіцяв вкотре спонукати Верховну Раду України довзолити проведення позачергових виборів міськради Черкас.

Що ж відбувається чому? Напевне, зараз про це можна писати з високим ступенем ймовірності.

1. Фінансово-політичне угрупування Михайла Бродського, дочекавшись розпаду союзу мера Черкас та «групи Андрія Бородая», різко посилює технологічний тиск на Анатолія Бондаренка. Це означає, що Бродський і компані знову всерйоз боротимуться за Черкаси. Зараз команда Бондаренка слабка і захлинається від побутових проблем. Інформаційно-політичне розгойдування ситуації по багатьох напрямках знизить рейтинг мера Черкас до рівня технологічної похибки.
Зачароване коло

2. Ситуація для повернення Бродського в Черкаси сприятлива. Технологічна операція з відкликання депутатів-«зрадників» (тих, хто перейшов до команди мера з опозиційних фракцій, отримавши за це посади в органах виконавчої влади) надзвичайно нервує Бондаренка. На противагу ОПУ Бродського займається «троллінгом» розкуто і з емоційним драйвом. 8 років байдикування Одарича підзабулися. На фоні міста, що втопає в сміття та круговій безвідповідальності, вільні демократи Бродського – що та ностальгія за бодай якимось порядком.

3. ОПУ Бродського має реальні, а не уявні ресурси для тривалої кампанії на пониження рейтингу Бондаренка. Зокрема, політичний (фракцію в ПВД у міськраді), фінансовий (низку підприємств в місті та області, які контролюються представниками ОПУ), інформаційний (ТРК «Вікка»), юридичний. Також вони мають публічного лідера, який вже кілька років нудьгує на українсько-румунському кордоні.
Зачароване коло

Команда мера Бондаренка може спиратися лише на адміністративний ресурс, який в умовах фактичної анархії не відіграє помітної ролі.

4. Поки що команда Бондаренка і персонально мер накопичують одне – помилки. Опоненти повинні лише не заважати владі, що хитається, і гіперболізувати її помилки в інформаційному і медіа-просторі. Третя сила в Черкасах поки не проявляється.

PS. Шансів вибратися із «зачарованого» кола - Бродський – бандити – Бродський - у Черкас в найближчі роки не дуже багато…
Зачароване коло

Денис Сирцов
07.05.2018 19:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter