Дійшов до цугендера

Дійшов до цугендераНайефективніший «піаніст» українського парламенту, народний депутат Антон Яценко продовжує ламати стереотипи у пошуках стежок до серця черкаських виборців. Інтуїтивно він засвоїв: талант – це той, хто з відомих усім елементів створює небачену до цього композицію.

Днями він повідомив на ФБ про те, в школі смт Верхнячка в Христинівському районі облаштували нові туалети.

«Це дійсно радує, що проблему відсутності туалетів у школі смт Верхнячка вирішено і тепер для учнів та вчителів створено комфортні умови для праці та навчання» - прокоментував Антон Яценко.

Також він особливо підкреслив, що «вирішенням питання ремонту та будівництва туалетів народний депутат займається ще з 2012 року. За цей період у навчальних закладах Умані, Христинівки, Монастирища та прилеглих районів, а також сіл Вишнопіль і Легедзине Тальнівського району було побудовано та облаштовано близько 50 туалетів.
Дійшов до цугендера

Це єдиний округ в Черкаській області, де вирішено проблему відсутності туалетів у навчальних закладах».

Проілюстрував нардеп цю знаменну подію серією фотографій. Серед яких кидається в очі ось цей шедевр піар-технологій

Дійшов до цугендера
«Не знаєш, як зробити жінку щасливою? Запитай у мене. Твій депутат Антон Яценко" (ідея до передвиборного плакату, - Пров.)


Ще торік, після того, як нардеп повідомив, як щороку безкоштовно роздає уманським студентам тисячі презервативів, Провінція відзначила, що більш розкутішого мажоритарника, в Україні годі й шукати.

Але Антон Володимирович не стоїть на місці. Тепер його фотокамера подолали новий кордон, сміливо вдершись до жіночої вбиральні.

Почивати на лаврах не варто. У тих місцях, де донедавна не було таких розкішних туалетів, очевидно є дефіцит туалетного паперу. А чиї фото надрукувати на ньому – нардеп і так знає…
Дійшов до цугендера

Сергій Цюрюпа
23.04.2018 17:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter