Бандера вже прийшов. І...далі пішов

Бандера вже прийшов. І...далі пішовЄ знаний всіма спортивними тренерами анекдот з «бородою» про три листи. Звільнений з футбольної команди тренер, кажучи напутні слова наступнику, передає йому три листи. «Буде погано, відкривай по одному».

У наступника справи кепські. Відкриває перший лист. Читає «Звинувачуй мене в усьому». Відчепилися ненадовго. Знову команда пасе задніх. Відкриває другий лист. «Обіцяй…». І знову ненадовго вболівальники залишили в спокої. Але грати команда краще не стала. Відкриває третій лист, сподіваючись знайти там найкрутішу пораду. Читає: «Пиши три листи…»

Читаємо офіційну інформацію з сайту виконавчого комітету Черкас. «В обласному центрі вісім вулиць та провулків можуть змінити назви. Це передбачено відповідним проектом рішення, яке щойно погодили члени виконавчого комітету...»

У переліку вулиць та провулків читаємо: стара назва - вулиця Волкова. Нова назва – вулиця Івана Мазепи…Стара назва – вулиця Можайського. Нова назва – вулиця Степана Бандери…»

О-о-о, нарешті!

Як відомо, у виконавчому комітеті Черкас – 10 осіб. П’ятеро з них представляють партію «Свобода». Результати їхньої роботи (а правильніше – відсутність будь-яких результатів) - налице.

Що робити? Відкрити перший конверт, залишений наступникам Шуріком Радуцьким, в якому чорним по білому написано: «Бандера…».
Бідолашний Степан Андрійович! Як в Умані на кістках цадика Нахмана який вже рік поспіль впроваджується вжиття принцип «Розділяй і володарюй», так и по центральній, південній та східній Україні те ж саме з Бандерою.
Бандера вже прийшов. І...далі пішов

У Черкасах знаю трьох істориків…Ні, все ж таки двох…Що здатні дискутувати на тему Бандери без гасел, матюків та мордобою. Перший – сліпий. Другий – напівпаралізований.

Тому результат від даної ініціативи перевершить всі сподівання. Активна частина черкащан очікувано переключать увагу з ям на дорогах, сміття на вулицях на інтелектуальний мордобій.

У Черкасах, як і в багатьох інших містах, люди чудово розуміються на вихованні дітей, футболі та Бандері. В 100 випадках зі ста кожен лишається при своїй думці.
Підняти градус суспільної дискусії, залучити до вирішення громадських активістів, розігнати хвилю – це по-нашому, по-бразильськи.

«Бандера прийде, порядок наведе…Фашизьм нє прайдьот…» Пригадуєте бодай одну справді конструктивну дискусію на цю тему за останні 25 років? Ви теж обожнюєте суперечки, в ході яких відчуваєш, що народ України – єдиний як ніколи?

Десь у світі, ймовірно, є країни, в яких про своїх «бандер» та «ватутіних» сперечаються історики. Аргументовано сперечаються. В Україні ж підняття таких тем - «фішка» політиків. Які, що характерно, або сараї розчистити не здатні, або з казни гроші «тирять». Або і перше, і друге одночасно.
Бандера вже прийшов. І...далі пішов

Цікаво, що у «Свободи» в другому конверті? Бо за великим рахунком у Черкасах, судячи по їхньому представництві у владі, Бандера вже кілька місяців як прийшов. Подивився на їхню роботу і…далі пішов.
Бандера вже прийшов. І...далі пішов

Сергій Цюрюпа
18.04.2018 18:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter