На святе зазіхнули! "Батьківщина" встала на захист "ковбаси Тренкіна"

На святе зазіхнули! "Батьківщина" встала на захист "ковбаси Тренкіна" Сьогодні мер Черкас Анатолій Бондаренко та його незламний заступник Ігор Волошин цілий день захищали ковбасний цех в селі Геронимівка від навали працівників правоохоронних органів. У цьому селі під Черкасами розташоване виробництво ТОВ «Хлібний дім-Україна». Засновник – сестра депутата Черкаської міськради від «Батьківщини» Юрія Тренкіна, щирого приятеля та однодумця мера. Як заявив пізніше на брифінгу в міськраді сам Тренкін, правоохоронці не дають спокійно працювати підприємству вже не перший день. Незважаючи на законодавчу заборону, вилучили ноутбук та 4 жорсткі диски комп’ютерів, паралізувавши господарську діяльність.
На святе зазіхнули! "Батьківщина" встала на захист "ковбаси Тренкіна"
Обшук у ТОВ "Хлібний дім-Україна"

- Підприємство належить моїй родині і ніяк не пов’язане з бюджетом, - сказав депутат. – Тут працює 300 осіб. Податки вчасно сплачуються, зарплату люди також отримують вчасно.

У себе на Фейсбук міський голова Черкас не добирав слів: «Обшук на підприємстві родини депутата Тренкіна , по замовленню обласних правоохоронців , ціль знищити ковбасний цех , тому що Батьківщина . Продажні суки , гнила система , хабарів не отримаєте»(оригінальні орфографія і пунктуація збережені; пізніше Бондаренко відредагував запис на менш експресивний).

Не зміг пройти повз цієї події моральний авторитет черкаського «дна», екс-секретар міськради Черкас Олександр Радуцький.

На святе зазіхнули! "Батьківщина" встала на захист "ковбаси Тренкіна"
Пост Радуцького на ФБ про "біганину Тренкіна"

Те, що Тренкін таки накликав на свою голову болючий гембель, стало відомо ще минулої осені.

Однак, крім цього, правоохоронці провели обшуки на КП «ЧЕЛУАШ» (його очолює депутат Черкаської міськради від «Батьківщини» Олексій Мельник. Також поліція завітала з недружнім візитом до кандидата в депутати від «Батьківщини» Костянтина Слабенка.

На брифінгу в міськраді Бондаренко повідомив, що минулого тижня місцеві правоохоронці через суд намагалися отримати дозвіл на обшук у його квартирі. Суд відмовив.

- Це переслідування за нашу діяльність, - вважає мер Черкас. – Депутати міськради та громадські діячі, їх рідні потерпають від підвищеної уваги правоохоронних органів через належність до «Батьківщини». Юлія Тимошенко – найрейтинговіший кандидат у Президенти. Ми – члени її команди…
Під час брифінгу ще один депутат від «Батьківщини» Роман Діскант наголосив, що за часів губернатора Тулуба йому та однопартійцям було легше (Бондаренко на цих словах ностальгічно зітхнув)…
На святе зазіхнули! "Батьківщина" встала на захист "ковбаси Тренкіна"
"Братєц" Тренкін (ліворуч) захищає ковбасне виробництво сестри

Можна безкінечно іронізувати над кострубатими заявами захисників ковбасного цеху сестри Тренкіна. Коли б правоохоронці, одночасно з візитами в Геронимівку та на ЧЕЛУАШ, побували б, наприклад, на «Черкаському автобусі».

А так все досить логічно: високий рейтинг Тимошенко, справа «терористки» Савченко, підготовка до позачергових виборів ВРУ, і - проблеми в базовому регіоні Тимошенко – Черкаській області – у тих, хто (з великою ймовірністю) буде фінансовими донорами парламентської та президентської кампанії головного опонента чинного Президента...

У черкаської «Бітьківщини» немає іншого виходу, як здіймати ґвалт та агресивно захищатись.

Зовсім не хочеться малювати білою крейдою німби над головами Тренкіна, Дісканта та всієї стрьомної «компашки», але їх сьогоднішні проблеми зумовлені рейтингом ЮВТ, а не «шахер-махерами» на економічній ниві.
На святе зазіхнули! "Батьківщина" встала на захист "ковбаси Тренкіна"

Звернемо також увагу на те, що на брифінг мера й депутатів-товстосумів від «Батьківщини» не прийшов жоден член виконавчого комітету від «Свободи». Очевидно, що плач «ніщебродів»-націоналістів над проблемами мільйонерів з «Батьківщини» був би не зовсім щирим. Але дистанціювання від проблем товаришів по боротьбі з розрухою в місті – доволі показове…

Юлій Бютов
28.03.2018 19:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter