"КондЕмінімуми" з підворіття

"КондЕмінімуми" з підворіття 29 листопада в замерзаючій Смілі в місцевій бібліотеці була запланована презентація книжки Інни Богословської «Майбутнє починається сьогодні».

Проте презентацію зірвали представники обласної організації ВО «Свобода». І одразу поширили прес-реліз по гарячих слідах.

«…Нагадаємо, що вона (І. Богословська, - Пров.) має чітку проросійську позицію, а саме: голосувала за «Харківські угоди», за якими зокрема російський військовий флот до 2049 року мав перебувати на території українського Криму; виступала за надання Криму статусу міжнародного кондЕмінімуму (так в оригіналі; насправді правильно пишеться кондОмінімуму, - Пров.), тобто встановити між Кримом та Україною внутрішній кордон та розділити владу над ним із Росією; виступила проти 10 статті Конституції України, яка забезпечує функціонування та захист державної мови, тобто української. І це лише маленький перелік дій Інни Богословської, за який нею вже давно має займатися СБУ.

Як стало відомо, через обурення націоналістів презентацію книги Богословської бібліотека скасувала. Тож свободівці вирішили врятувати ситуацію та провели перед людьми, які все таки прийшли на зустріч, мініпрезентацію збірників статей конференції «Бандерівських читань»…»
(з поширеного в ЗМІ офіційного прес-релізу черкаської обласної організації ВО «Свобода»)

Хоча на Черкащині це політичне утворення продовжує діяти, як шпана з підворіття, спробуємо розкласти по полицях – що сталося.

А ось що: представники політичної партії, які мають незначну підтримку жителів Черкаської області (за результатами місцевих виборів 2015 року у Черкаській облраді працює 7 депутатів від «Свободи» (з 84-х), у міськраді Черкас – 5 депутатів з 42-х), подаючи в дуже довільній формі інформацію про політика Богословську, порушили статті 24, 34, 35, 36, 39 Конституції України.

Так, вона голосувала за Харківські угоди в квітні 2010 року. Тоді це зробили 236 депутатів тодішньої Верховної Ради, але це зовсім не означає, що вони були проросійськими. Так тоді вони розуміли інтерес України. У квітні 2010 року ніхто не міг передбачити того, що утне «дідуган Кабаєв» в лютому 2014-го.

Богословська ніколи не пропонувала надати Криму «КондЕмінімум». Під час президентської кампанії 2010 року вона агітувала за спільне українсько-російське керування у Севастополі. А не в АР Крим. Політик має право пропонувати виборцям будь-що. Підсумковий результат Богословської на виборах Президента в 2010 році – 0,41 % - свідчить про те, що ідея виборцям не сподобалася.

Інна Германівна ніколи не виступала проти 10-ї статті Конституції України, яка гарантує всім народам України право на вільне використання в Україні своєї рідної мови. На противагу можна згадати, як лідер черкаської «Свободи» Ботнар накинувся з кулаками на в.о. директора готелю «Дніпро» Лєбєдцова, який на сесії облради почав з трибуни говорити російською.


Можна пригадати, як у грудні 2013 року одразу після силового розгону Майдану «Беркутом» Богословська єдина на знак протесту проти насильства вийшла з лав ПР. На той момент для будь-якого регіонала це був чи не самовбивчий крок. У свою чергу, голова Черкаської облради Олександр Вельбівець, з яким фракція «Свободи» діє в унісон (це відзначають усі журналісти та депутати), банально приховав своє членство в ПР. Що не заважає йому бути другом і наставником для Ботнара і компанії.

Отже, на підставі причин, які не мають відношення до реальності, по-більшовицькі, по-ленінські навісивши на суперечливого, але цікавого та думаючого політика, ярлики, кондЕмінімуми зі «Свободи» впевнено перетворюють Черкащину в інтелектуальну резервацію. Пишаючись при цьому своєю безграмотністю й нахабством.
"КондЕмінімуми" з підворіття

Цікаво – чи подадуть до суду на черкаську «Свободу» Богословська та колектив Смілянської бібліотеки?

Сергій Цюрюпа
30.11.2017 18:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter