Веселі Старти - в будинку пристарілих

Останнє кадрове призначення черкаського губернатора (заступником голови ОДА стала Тетяна Прітченко – колишній начальник Служби у справах дітей ОДА) підштовхнула до того, щоб поставити собі питання – якою є кадрова політика Сергія Борисовича? Нічого особистого, лише факти. А факти свідчать - Черкаська область залишається заповідником комунізму з донбаським акцентом.
Нещодавно з глибокого підпілля бютівець Анатолій Бондаренко порахував, що за два роки на Черкащину «завезли» 176 посадовців з Донецької області.
Але на всі кадрові шпарини – ніяких «калашнікових» та «влізл» з відповідною пропискою не напасешся.
І тут колишній перший секретар Харцизського міськкому КПУ Тулуб віддає перевагу людям, з якими його дитинство «прошло на одних букварях». Отже, на кого з місцевих спирається Тулуб?
Вже згадана Тетяна Прітченко – колишній секретар Черкаського обкому комсомолу. Незадовго до неї призначений заступник голови ОДА Володимир Вовченко – екс- секретар парткому на станції імені Тараса Шевченка в Смілі.
Голова Черкаської обласної ради Валерій Черняк – екс-секретар комсомольської організації Черкаської обласної лікарні. Перший заступник Черняка Анатолій Рибак – працював секретарем паркому тресту «Черкасирембуд». Заступник голови облради Василь Касян мужнів та набирався досвіду в кріслі 1-го секретаря Тальнівського райкому комсомолу.
Поїхали далі. Керівником обласного штабу Партії регіонів на Черкащині працює колишній 1-й секретар Соснівського райкому Компартії Микола Тимошенко (він же – депутат облради від ПР). Його заступник - незабутній інспектор обкому партії, депутат облради Станіслав Монке.
На кого спирається Тулуб в обласній раді? Керівник найпотужнішої фракції ПР Анатолій Кузьмінський – колишній інструктор обкому Компартії. Йому завжди підставлять плече депутати–регіонали, а колись: 2-й секретар Тальнівського райкому КПУ Володимир Багрійчук; секретар парткому Черкаської швейної фабрики Наталія Горбенко; випускник Вищої партійної школи Іван Гретченко; 1-й секретар Корсунь-Шевченківського райкому комсомолу Петро Євич; інструктор Соснівського райкому комсомолу Микола Кришталь; інструктор обкому компартії Володимир Кулеша; інструктор обкому компартії Юрій Лега; 2-й секретар Ульянівського райкому КПУ Вадим Льошенко; інструктор Христинівського райкому КПУ Микола Плужник.
У «молодшого брата» Регіонів по коаліції в облраді – Народної партії – теж сузір`я «колишніх». Керівник фракції Сергій Осадчий працював 1-м секретарем Катеринопільського райкому комсомолу. Володимир Лук`янець – екс-1-й секретар Черкаського обкому комсомолу, колишній 1-й секретар Христинівського райкому партії; Володимир Шварцман – екс-другий секретар Тальнівського райкому ЛКСМУ.
2-й секретар Черкаського обкому партії Анатолій Чабан, попрацювавши близько року заступником у Тулуба, був звільнений, але згодом – повернувся до БД радником голови ОДА на громадських засадах.
Аналогічною є ситуація в райцентрах: перевага віддається кадрам, які мають спільне з Тулубом компартійне чи комсомольське минуле.
Нагадаємо, що це саме вони - «спадвіжнікі» пенсійного чи передпенсійного віку - засукавши рукава, будують «НОВУ ЧЕРКАЩИНУ». Монке, Тимошенко, Кузьмінський ets. впевнено назвуть основні тези доповіді Леоніда Ілліча Брежнєва на 25-му з`їзді КПРС, але при цьому вважатимуть, що Айфон та Айпад –різновиди важких наркотиків…
Вони мають гнучкий хребет, і з будь-яким партквитком в кишені залишаються комуністами. Мета «комсомольців» – вийти на ситий заслужений відпочинок, звільнивши теплі номенклатурні місця дітям та онукам. По-людськи зрозуміле бажання.
Але згадаємо, що в області - зменшується обсяг іноземних інвестицій, тікають інвестори, падіння обсягу будівельних робіт. Згадаємо, що працездатне населення масово виїжджає в пошуку роботи за кордон, бо середня зарплата – на 2 рази поїсти в ресторані. Усе це –результат того, що НОВУ ЧЕРКАЩИНУ «будують» САМЕ ЦІ люди.
У їхньому виконанні ми бачимо не реформи, а Веселі Старти - в будинку пристарілих. Тобто - незграбну імітацію. У Черкасах все ніяк «не расстанутся с комсомолом».
08.02.2012 18:40

Автор: Сергій Цюрюпа
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
00:26 01.03.2012 ANKA-2012:
"11:08 09.02.2012 madmax:
Я, в восторге! "Нафталин" - Будує нову Черкащину"
Интересно, чем от вас пахнет? И с каким запахом вы б "збудували Нову Черкащину"? Думаю, ответ очевиден:-)
Сергій Цюрупа - НАЦЮРУПАВ статтю.
Автору статьи в рубрике "политика" писать рановато. Досье на всех собрал так себе.. Ни одной толковой мысли не высказал.
Думаю, что для политика не так уж важно обязательно знать, что такое Айфон или Айпад. А вот историю своей страны, включая тезы давних съездов, знать желательно. Не нужно сбрасывать со счетов людей, которые хоть и "пенсійного чи передпенсійного віку", но работать умеют во благо, и не чета вам! А то, что у них идеалы есть - это хорошо. Какие идеалы у Вас? Дёшево пишете, автор.
11:08 09.02.2012 madmax:
Я, в восторге! "Нафталин"
- Будує нову Черкащину