Треш від "Українського дому" у...Чернігові

З яких інгредієнтів в Україні можна «зварити» нову партію? Власний рецепт політичного борщу презентували в Черкасах минулої суботи керівники нової партії «Український дім».

Презентація «Українського дому» була були витримана в найкращих жанрах національного трешу.

- Слава Україні! – взявся заводити аудиторію, що зібралася в конференц- залі готелю «Дніпро» лідер УД Юрій Стельмащук.
Треш від "Українського дому" у...Чернігові

- Героям слава! – кволо відгукнулися півтори десятки присутніх на гальорці.

- Україна …- зробив паузу Стельмащук.

- …Понад усе! – вже гучніше вигукнула гальорка.

Стельмащук посміхнувся. «Ну, тепер бачу, що Чернігів прокинувся…»

- Прокинувся…А як же? – недобро прошепотів один з партійців поруч. – І Чебоксари вже не сплять…
Треш від "Українського дому" у...Чернігові

А Сительмащук тільки починав приколюватися. Над присутніми і, хочеться вірити, над собою теж.

Незнання відмінків ще не означає незнання життя. Так Іван Ургант покепкував над Ксюшою Собчак одразу після її висунення кандидатом у Президенти Росії. Незнання відмінків і узгоджень між словосполученнями і реченнями виявилося справжньою фішкою лідера УД. Еклектична суміш думок, що не перетинаються, іноді нагадувала раннього Ющенка. Іноді – пізнього Ляшка.

Уривок з виступу Юрія Стельмащука:

… Будь-яка сила не може принести будь-яких змін (круто! Сказав, як відрізав, - Пров.)… Не маючи власної команди. Не маючи програми. І не маючи можливості систематизувати всі ці речі (що систематизувати? Які речі?). Саме система в кінцевому результаті бути почутим кожним українцем (Юрію, вчитись, вчитись і ще раз вчитись!)…

Але партійні товариші Стельмащука підвищеною вибагливістю не відрізнялися. Його туманний, як ранішній Альбіон, виступ присутні зустріли сердечною овацією.

Вони що – прикалуються? Подумалось раптом…Ні, всі серйозні, вираз облич – пафосний.

Партія «Український дім» утворилася 5 листопада 2016 року на базі Соціально-християнської партії (її очолювала кума Юшенка – співачка Оксана Білозір).

Ідеологія – християнська демократія. Партія виступає за легальне носіння зброї всіма психічно здоровими українцями. «Український дім» має програму соціально-економічних перетворень в Україні й може запропонувати команду фахівців, здатних до втілення програми в життя. Слухаючи Стельмащука, подумалося – може не треба, га?
Треш від "Українського дому" у...Чернігові

Сам Юрій Стельмащук – священнослужитель Андріївського собору і директор міжнародного конгрес-центру «Український дім» на Хрещатику в Києві. Раніше у цій величній 5-поверховій споруді на Хрещатик, 2 був найбільший в колишньому СРСР музей Леніна.

І це не жарт: священик, який керує в колишньому музеї Леніна, з кольтом під рясою та християнською демократією на знаменах, плутаючись у словах, відмінках та дефініціях, навпомацки шукає власну нішу в політиці.

Треш…

Геннадій Саприкін
27.10.2017 17:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter