Перевірка на "слабо"

Бувають публічні дискусії, які, демонструючи проблему, дають можливість її вирішення. Буває й так, що дискутанти просто демонструють відомий стиль «на понтах, як на колесах»...

Уперше за багато-багато років в Черкаській області нардеп-мажоритарник публічно посварився з головою Черкаської облради.

Геннадій Бобов, народний депутат України по 196-му виборчому округу, розмістив у соцмережах заклик до «керівництва області» «не закривати ПТУ в Гарбузині» (Гарбузин - село в Корсунь-Шевченківському районі; це – виборчий округ Бобова).
Перевірка на "слабо"

- Мушу попередити керівництво облради: закриття ПТУ – це злочин проти наступних поколінь за який рано чи пізно потрібно буде відповідати, - написав нардеп Бобов. - Пропоную всім чиновникам в Черкасах гарно зважити ситуацію і зробити правильний вибір...

Сьогодні прес-служба Черкаської облради оприлюднила відкритий лист голови обласної ради Олександра Вельбівця до Геннадія Бобова.

Голова облради зазначив, що хоче «спростувати домисли й недоречні вислови на мою адресу» (хоча нардеп не називав нічиїх прізвищ), бо «на сьогодні жодних задумів чи дій стосовно закриття Корсунь-Шевченківського професійного ліцею (названого «ПТУ в Гарбузині») не планував і не здійснював».
Перевірка на "слабо"

Однак з подальшого змісту листа Вельбівця стає зрозуміло, чому непокоїться Бобов.

- Кілька місяців тому на базі закладу мною було ініційовано й проведено спільну зустріч за участі колективу ліцею, начальника профільного управління облдержадміністрації та керівників району, - заявляє голова Черкаської облради. - Предметне ознайомлення із роботою закладу викликало ряд запитань в частині здійснення фінансово-господарської діяльності керівництвом ліцею… Є підстави підозрювати наявність фактів зловживань у навчальному закладі в частині використання земель, призначених для навчально-практичних занять студентів, у промислових цілях одним із місцевих сільгоспвиробників.

Можна поставити риторичне запитання провідному сільгоспвиробнику Корсунь-Шевченківського району Бобову– про кого йдеться? Адже до цього нардеп справами освіти, звісно, цікавився. Але освіти - взагалі, а не одного конкретного закладу - зокрема. До того ж плутаючи його назву і місцезнаходження.
Непритаманні публічні емоції Бобова й прозорий натяк Вельбівця дають зрозуміти, що суперечка навряд чи стосується майбутнього Корсунь-Шевченківського професійного ліцею. Мова саме про землі ліцею, які використовує у промислових цілях «один з місцевих сільгоспвиробників».

Надзвичайно цікаво, чи матиме дана історія продовження. Голова Черкаської облради відверто прагне конфронтації, хоча в неофіційному «табелі про ранги» магнат Бобов – десь там в імперіях, а Вельбівець - просто потенційно перспективний пристосуванець, який вирішив перевірити гостроту зубів, що ріжуться, на мастодонті.
Перевірка на "слабо"

Цікаво, чи піде зухвалий нині голова Черкаської облради на подальше загострення…

Денис Сирцов
11.10.2017 18:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter