Як Яценко з наркомафією "бореться"

Цікаво, чи довго виборці 200 округу (Умань, Монастирищенський, Уманський, Христинівський райони, частина Тальнівського району) терпітимуть нардепу Антону Яценку, що він тримає їх за бовдурів у старому польському проферансі?

Читаємо один з останніх дописів на ФБ Антона Володимировича (14 грудня 2016 року) про трудові звитяги.

“ Як вам відомо, моя команда постійно займається боротьбою з наркодилерами, які промишляють у районах мого округу.

На цей раз за моїм зверненням правоохоронні органи розпочали слідство і наразі вже затримали Ігоря Дідика, сумнозвісного торговця наркотиками. 

Злочинця піймали у Тальному, де він хотів сховатися. Під його «опікою» знаходилась шайка наркоманів, з якими він періодично займався розбоєм та «впарював» накрадене іншим.

Це вже не перший випадок, коли за моїм клопотанням затримують наркоторговців. 

Обіцяю і надалі боротись із наркомафією...”

Як Яценко з наркомафією "бореться"

На підтвердження перемоги над наркомафією нардеп наводить фотокопію відповіді на його депутатське звернення з Департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції України.

Як Яценко з наркомафією "бореться"
Клікайте для збільшення


Документ направлено депутату ще 5 травня 2016 року. Чому Антон Володимирович понад півроку не повідомляв виборцям про таку непересічну подію - достеменно невідомо.

З тексту ж самої відповіді випливає, що до затримання “сумнозісного Ігоря Дідика” він має вельми опосередковане відношення.

Заступник начальника Департаменту протидії наркозлочинності І. Кива повідомляє Яценку про результати розгляду трьох його депутатських звернень, які були направлені в Нацполіцію 4 березня 2016 року.

“...Ваші звернення щодо збуту наркозасобів громадянами...направлено до слідчого управління Головного управління Національної поліції у Черкаській області для приєднання до матеріалів кримінального провадження №..., відкритого 25.12.2015”.

Акцентуємо: кримінальне провадження було відкрито не за зверненням Яценка від 4 березня 2016 року. Поліція розпочала “наркоманську справу” 25 грудня 2015 року по своїх наробітках. А повідомлення, викладені в запитах Яценка, лише приєднали до справи.

І знову І. Кива: “...Також повідомляємо, що відносно вказаної у Вашому зверненні громадянки Тихонюк Н.П. слідчим управлінням ГУ НП в Черкаській області 18.02.2016 року відкрито кримінальне провадження №...”

Так само - кримінальне провадження проти громадянки Тихонюк Нацполіція відкрила рівно за півмісяці до депутатського звернення Яценка.

У чому тут собаку порито? Робоча версія Провінції така: хтось з інсайдерів нардепа в черкаській поліції ознайомив Антона Володимировича (або того, хто за нього пише хвастливі пости в соцмережах) з останніми успіхами на ниві боротьби з наркомафією. Заднім числом помічники нардепа “стучать” в Нацполіцію на тих, кого там і без Яценка “розробляють”.

Однак по закону Нацполіція мусить дати відповідь депутату на його звернення. Заступник начальника Департаменту протидії наркозлочинності І. Кива не може написати: “Шановний Антоне Володимировичу! Не засмічуйте пошту й без вас якось розберемося...”. Тому й інформує “ про результати розгляду депутатських звернень”, які є лише переказом інсайду з Нацполіції.

Сподіваючись, що ніхто не буде вчитуватися в бюрократичний документ, Яценко викладає його в соцмережах, як доказ своєї “перемоги над наркомафією”. Хоча насправді Антон Володимирович впливає на боротьбу з наркотиками на територією 200-го округу приблизно так само, як на те — чи випаде завтра сніг на трасі “Київ-Одеса”.
Як Яценко з наркомафією "бореться"

Ех, Антоне, борода многогрішна...

Сергій Цюрюпа
16.12.2016 17:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter