Обколлонтаївся

Так ви ще й історик, Антоне Володимировичу?

Це єдине цензурне речення, яка можна написати після перечитування листування народного депутата Антона Яценка з волонтеркою Русланою Мельник. Письмовий обмін думками нардепа й волонтерки оприлюдений на Фейсбук користувачем Лю Богдан.

Обколлонтаївся

Обколлонтаївся

Обколлонтаївся

Про всяк випадок слід нагадати, що Олександра Коллонтай мала своєрідний погляд на стосунки між жінками й чоловіками, все життя була активним пропагандистом нового стилю нової жінки, вільної від “кайданів домашнього побуту» та диктату чоловіка.

Вважалася авторкою знаменитою теорії про «склянку води” й прожила яскраве життя, сповнене пристрастями й участю в багатьох історичних подіях початку й середини 20-го сторіччя.
Обколлонтаївся
Олександра Коллонтай

Олександра Михайлівна неодноразово виходила заміж. Видатний соціолог Пітірім Сорокін вважав, що революційний ентузіазм Коллонтай — не що інше, як опосередковане задоволення її німфоманії.

Проте товариш Коллонтай (для підвищення грамотності Яценка: це прізвище пишеться з двома “л” і в російській, і в українській мовах, - Пров.) ніколи не “обслуговувала солдатів”. Ні в 1917-му році, ні раніше, ні пізніше.

Попри те, що Яценку що давно померлу жінку в стилі поручика Ржевського згадати, що нині живу волонтерку останніми словами обкласти — все однаково, в публічній роботі Антона Володимирович до жінок в цілому ставиться добре. Ось відеофрагмент його виступу з місця в парламенті, в якому нардеп говорить про наближення до європейських норм та необхідність запобігання насильства над жінкою в родині.Невідомо, чи є кому із підопічних волонтерки Руслани Мельник зробити масаж обличчя Антону Володимировичу.

Однак коли б Яценко попався під руку командарму 2-го рангу Павлові Дибенку — одному з чоловіків Коллонтай — той би влаштував дуже дохідливу й останню в житті політінформацію...
Обколлонтаївся

Денис Сирцов
29.11.2016 18:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter