Шатунішка і шатунець

Навіщо молоді честолюбці йдуть в українську політику? А де ще заробиш купу неоподаткованої готівки, за яку не соромно перед злодіями, що зненацька залізають до квартири?

Голова Черкаської міської організації БПП “Солідарність”, племінник Шпака" Сергій Рубан після нещодавніх неприємностей— на фінансовій “мілині”. Ймовірно тому й кидається в хащі, повз які більш досвідчені товариші проходять, демонстративно затуляючи носа.

Усім політикам відомі слова “інсайд”, “злив” тощо. Тобто, інформація, здобута оперативним шляхом, яку важко довести, але вона, з великою ймовірністю, може відповідати істині.

Трапляється, що “інсайд” бажано оприлюднити. Довірені особи підшуковують ЗМІ, які б могли зіграти в даному випадку роль “зливового бачка”. Іноді виходить, іноді — не дуже.

Коли «не дуже», зійде й оприлюднення “інсайду” через не бридкого партійця з 3-4 ешелону.

Швидше за все так і сталося в історії із заявою Сергія Рубана про те, що черкаська “Батьківщина” братиме участь в операції “Шатун” разом з народним депутатом по в/о №200 Антоном Яценко. За версією Рубана, участь Яценка забезпечена за рахунок “зливання” йому округу на наступних парламентських виборах “Батьківщиною”.

Як годиться, доказів Рубан не наводить. Той, хто мені довіряє, і так повірить...
Шатунішка і шатунець

Про те, що цього разу ситуацію в Україні хитатиме Юлія Тимошенко й окремі представники “Опозиційного блоку” - відомо вже й першокласникам.

Антон Яценко — вражаюче врівноважений політик. “Злив” Рубана можна було “не помітити”. Але всі ми захоплюємося Антоном Володимировичем зовсім не тому, що він тримає язика за зубами й граціозно човгає ніжкою.
Шатунішка і шатунець

У відповідь Яценко назвав Рубана “психічно хворим”, бо рейтинг Антона Володимировича на окрузі становить 75 %, у десять разів більше, ніж у “Батьківщини”, і взагалі він ідейний противних “майданів”...

Також Яценко рекомендує Рубана зайнятися іншою діяльністю, а не політикою, бо “не виходить у нього...”

Нагадаємо, як торік аналогічної поради від Антона Володимировича удостоївся Леонід Даценко (“...може Деоніду Миколайовичу знову писати вірші? Бо з політикою в нього, чесно кажучи, виходить не дуже...” А. Яценко 23 квітня 2015 року). ...Через 5 місяців після цього Даценко з Яценко увійшли до однієї партії — “Відродження”.

Рубан і Яценко поки що не однопартійці. Їх психічне здоров`я не викликає побоювань. Однак за великим рахунком обидва давно входять до потужного політичного об`єднання “шатунів”. Один поки що “шатунішка”, другий вже “шатунець”. Типові представники українстької політики, де обвинувачення — без доказів, образи — від щирого серця.

Де абсолютно однакові як ті, хто кричить “Тримай злодія!”, так і ті, хто у відповідь огризається: “Сам дурень!”.

Усі як один - шатуни. З різними суфіксами й закінченнями наприкінці...

Кіндрат Булавін
15.11.2016 19:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter