Той самий Рудик

Той самий РудикПровінція продовжує захоплюватися діяннями народного депутата України по 198-му виборчому округу Сергія Рудика.

Тернистий шлях у політиці молодого нардепа давав чимало приводів для народного фольклору. Чого варта лише відправка на фронт добровольцем прямо з приміщення Дніпропетровської ОДА улітку 2014 року…

Якщо вірити нардепу, то його сьогоднішнє життя віддано людям, які проживають на території Смілянського, Кам`янського й Черкаського районів. Тобто, виборцям його округу.

Так, минулої суботи, 22 жовтня, Сергій Рудик взяв участь в урочистому відкритті двох дитячих майданчиків у Черкаському районі – в Бузукові й Білозір`ї.
Той самий Рудик
фото з ФБ-сторінки Сергія Рудика

Ось що пише нардеп на Фейсбук: «…Радий, що ініційована мною програма будівництва дитячих майданчиків на Черкащині (виділено нами, - Пров.), поступово набирає обертів. Не прошло і місяця, як ми з головою Смілянської райради Володимиром Грошевим й сільським головою Балаклеї Ростиславом Ситником відкрили довгоочікуваний дитмайданчик на території сільського стадіону, як прийшла черга й сусіднього-Черкаського району, де цього тижня, свої новосілля святкували дитмайданчики у Бузукові і Білозір'ї.

Користуючись нагодою, хочу подякувати Степанківському сільському голові Валерію Лисенку й керівнику ОТГ Білозір'я Володимиру Міцуку, а також усій моїй команді, за різнопланову допомогу у встановленні майданчиків. Як показує мій досвід, мало просто "вибити" кошти на втілення тих, чи інших задумів, дуже важливо знайти однодумців, які допоможуть не лише, те що називається, освоїти кошти, а зробити роботу вчасно, якісно і надійно!

Що ж до інших населених пунктів округу, зазначу, що це лише початок! До кінця року плануємо відкрити в Смілянському, Кам'янському, Черкаському районах та в місті Сміла ще 31 такий майданчик(?!)
» (оригінальну орфографію автора збережено, - Пров.).

Провінція не ставить під сумнів факт того, що присутність народного депутата Рудика під час перерізання стрічечки в Бузукові і Білозір`ї була корисною. Нардеп та його команда дарували дітям іграшки й солодощі, почуваючись гоголями на святі.
Той самий Рудик

Проте в Черкаській області НЕ ІСНУЄ програми будівництва дитячих майданчиків, ініційованої Сергієм Рудиком.

До 2009 року в області була Державна програма. На даний момент діє обласна програма щодо будівництва багатофункціональних спортивних майданчиків. І вона втілюється не за рахунок держбюджету, а шляхом співфінансування обласного й місцевих бюджетів.

Одним словом, народний депутат України Сергій Рудик справді брав участь у відкритті нових дитячих майданчиків. І удавав там, що він …ні, не дід Мороз, а молодий Володимир Ілліч Ульянов-Ленін (схожість з вічно живим кидається у вічі) – найкращий друг української дітлашні.

Однак про ініційовану ним програму будівництва дитячих майданчиків на Черкащині нардеп трішки «поМюнхгаузенів»…

Щоправда, якщо команда нардепа й надалі гастролюватиме по церемоніям з перерізанням стрічки навколо дитячих і спортивних майданчиків, даруючи малечі цукерки «Рошен» та конструктори «Лего», то ніякої шкоди від того не буде. Лише дяка від дітлашні й батьків.

Тільки от «мюнхгаузенити» не треба. Барон був винахідливим. Коли що – міг себе навіть з трясовини за чуприну витягнути. А Рудик, не дай Боже що станеться, навіть схопити себе не матиме за що…
Той самий Рудик

Сергій Цюрюпа
25.10.2016 18:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter