Політичний "аборт"

5 жовтня в Черкасах відбулася установча конференція обласної організації «Громадсько-політичний рух Валентина Наливайченка «Справедливість». 

Головою обласної організації “Справедливості” став колишній начальник УСБУ в Черкаській області Олег Котляр. Як зазначається на офіційному сайті “Справедливості”, Котляр “ проявив себе як патріот, здатен об’єднувати зусилля”.

Новий керівник подякував за довіру та запевнив, що хоче змінити країну на краще.

«Ми тепер одна сім’я, — сказав він та відкрив плани на перспективу: заходити по максимуму в ради всіх рівнів»...


Не хочеться бути категоричним в оцінках. Але по суті замість народження здорового немовляти “Справедливість” Наливайченка зробила в Черкасах "політичний аборт".

Бо Котляр і Справедливість — це навіть не антоніми. Це - різні Галактики.
Політичний "аборт"
фото "Інфоміст"

Про те, як скромний офіцер української спецслужби зумів відгрохати двоповерховий маєток в заповідній Соснівці, Провінція вже писала. Повторюватися не будемо, охочі можуть оживити пам`ять тут і тут.

Питання — на які шиші? - можна знайти в листі працівників УСБУ, який ми оприлюднили 5 березня 2014 року. Уривок з листа...

- А що «ми» вміємо, доведись працювати чесно? - іронічно запитували працівники УСБУ в Черкаській області в березні 2014 року. - Вміємо розповідати бізнесменам, які долі треба платити з їхнього бізнесу. Спільно із відповідальними співробітниками МВС - «тримати дах» над бандитськими угрупованнями, що торгують наркотиками... 

Кажуть, що може бути люстрація… А це вже «вилізайте, хлопці, приїхали!». Бо спитають, звідки особисті статки – дорогі авто і будинки? Розкішні службові авто у керівників Управління! Чорний «BMW X5», (донедавна був держномер 0010) - у 1-го заступника начальника Управління Котляра О.В. Чорний «BMW X6» - у начальника Управління, які, до речі, за нез`ясованих обставин ввезені в Україну!

В ідеалі та ж сама СБУ мала б поцікавитися - звідки ці авто? 

Але полковник Олег Вікторович Котляр такими дрібними питаннячками не переймається взагалі. Бо ніколи. 

Немов «сірий кардинал» уважно пильнує за «заробітками» черкаських чекістів по всім напрямкам, щоб бодай ні один «зелений американський дядько» не заблукав на теренах нашої області! 


Що означає - пильнував за заробітками чекістів?

А ось що... Людину, дуже схожу на пана Котляра, добре знали в обличчя представники великого бізнесу. Ті самі, що змушені торгуватися з державою за повернення ПДВ та за розмір відкатів, котрі як платилися нагору при Януковичу, так регулярно сплачуються сьогодні при Порошенко.

Людина, схожа на Котляра, мов брат-близнюк, була куратором таких делікатних питань від спецслужби.

Те, що така відповідальна робота “вихователя” крупного черкаського бізнесу була не тільки відповідальною, але й приємною, можна судити по тому, що найближчий родич Олега Котляра (до речі, держслужбовець) є власником 1 гектару землі (точніше — 0,9966 га) поза адміністративних меж Будищанської сільради в Черкаському районі. Ця ділянка віддана в приватну власність найближчому родичу Котляра для ведення особистого селянського господарства.

Як можна вести особисте господарство, якщо голови Будищанської сільради ніяких дозволів на цю землю нікому не підписував?
Політичний "аборт"
Ділянка найближчого родича Котляра на Публічній Кадастровій карті України, клікайте для збільшення

Однак це не завадило “фермерам” зробити дві дамби й утворити біля себе штучне озеро. Не соромлячись того, що все це - на землях Водного фонду.

Близько двох років тому за фактом самовільного захоплення землі за межами Будищанської сільради було відкрито кримінальне провадження. Справою займався спочатку Придніпровський райвідділ УМВС, потім — Черкаський районний відділ. Результати розслідування невідомі...

Здавалося б — чому загострювати увагу на пустощах колишнього чекіста з сумнівною репутацією? Ну, любить він чисте лісове повітря й мальовничі пейзажі.

Он скільки поруч земельних ділянок нарізано. І всі на тих же самих підставах. Тобто, без будь-яких підстав.

Однак Котляру можна інкримінувати той самий “сіндром Рубана”. На Черкащині чимало так званих правоохоронців сколотили собі “моральний капітал” на ниві “боротьби зі злочинністю”. Однак якісь залишки здорового глузду в багатьох ще є, тому на посаду голови громадсько-політичного руху з такою гучною назвою ніхто не преться.

А Олег Вікторович став вище докорів сумління. Адже неСправедливо, коли “вихованням” комерсантів займається якийсь там “Пупкін”, а не людина, схожа на Олега Вікторовича.
Політичний "аборт"
О. Котляр в центрі, фото "Вичерпно"

Принаймні, після такого кадрового рішення будьмо в курсах, якою бачиться “Справедливість” Валентину Наливайченку...

Сергій Цюрюпа
06.10.2016 16:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter