"Видатна" перемога

"Видатна" перемогаЧудеса героїзму від народних депутатів України Сергія Рудика і Владислава Голуба запаморочили голову секретареві міськради Черкас Олександру Радуцькому. Учора він розповів офіційному сайту міської ради про те, що він постійно перебуває на «захисті місцевого бюджету».

Виявляється, ще два тижні тому, 6 липня, Олександр Романович разом з багатьма іншими представниками міського самоврядування з інших міст України, взяв участь у роботі бюджетного комітету Верховної Ради України.

Рутинне засідання одного з 28 парламентських комітетів, у викладі Радуцького в програмі «Контакт» на ТРК «Вікка» закінчилося «перемогою».

Під час засідання більшість членів комітету відхилили 3 законопроекти, в яких планувався перерозподіл надходжень від акцизного податку. Місцеві бюджети через це могли б втратити близько 2,9 млрд. грн., а Черкаси б в 2017 році могли б не отримати 20 млн. грн.

- Для нас надзвичайно важливим було те, аби ці законопроекти відхилили. Інакше ми в наступному році вже не могли б робити капітальні ремонти доріг у тому обсязі, у якому виконуємо їх зараз. Це, дійсно, була наша перемога, – розповів Олександр Романович.

У чому полягав внесок Радуцького в «перемогу»? У жвавому обміні репліками на гальорці? Бо якби Олександру Романовичу дали б сказати хоча б одне речення, то це була б не просто перемога, а – «видатна перемога».

Вміння видати кілька годин просиджування штанців за мужнє відстоювання місцевого бюджету – надзвичайна риса. І той, хто думає, ніби зараз всі герої України – на передовій в зоні АТО – гірко помиляється.

Найгероічніші люди країни шарудять паперами на нарадах і звичайне виконання службових обов`язків наповнюють сакральним змістом.
"Видатна" перемога

І, ясна річ, зовсім не бережуть себе…

Сергій Цюрюпа
21.07.2016 17:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter