Технологічне фарисейство

Січень 2014 року

Черкаська область відзначає 60 років з моменту утворення. На сцену палацу культури «Дружба народів» піднімається депутат Черкаської обласної ради від опозиційної «Батьківщини» Михайло Мушиєк.
Технологічне фарисейство

Богатирською ходою Михайло Григорович наблизився до віце-прем`єра уряду Азарова Костянтина Грищенко. На виконання Указу Президента Януковича та на честь 60-річчя утворення Черкаської області депутату Мушиєку вручають орден «За заслуги» III ступеня.

…На той момент майже два з половиною роки, як лідер партії Мушиєка - Юлія Тимошенко - за гратами. І вже півтора місяці, як в Україні не вщухають протести, пов`язані з відмовою Януковича підписувати угоду про асоціацію з Європейським союзом.

Пояснити– за які «заслуги» перед владою Януковича дали орден «За заслуги…» - «опозиціонер» не схотів.

20 листопада 2015 року

Михайло Мушиєк засідає в тимчасовій президії Черкаської обласної ради. Перед ним за трибуною – претендент на посаду голови облради Олександр Вельбівець. У залі – зрежисоване невдоволення. Депутати від «Батьківщини» обурюються, адже за їхньою інформацією Вельбівець – колишній регіонал. Разом з товаришами обурююється «батьківщинівець» Сергій Гура. До речі, депутат Черкаської обласної ради попереднього скликання, який входив у фракцію ...Партії регіонів.

Чому Вельбівцю –ату!, а Гурі – ласкаво просимо! Тому що…

Мушиєк тримає в руках особову картку «члена районної організації Партії регіонів» Олександра Вельбівця.

Сьогодні группа місцевих підприємців у супроводі Михайла Мушиєка та Романа Буданцева прийшла протестувати проти Вельбівця, бо він «екс-регіонал та хабарник».

Замість віяла долоні Михайла Григоровича дбайливо тримали ту саму «особову картку члена ПР Вельбівця»…
Технологічне фарисейство

Як ставитися до ймовірного членства новообраного голови облради у Партії регіонів?

Серйозно. Щоб уникнути спекуляцій, Олександр Вельбівець повинен сам ініціювати створення депутатської комісії , яка б вивчила обставини його «роману» з ПР. І справа навіть не в тому, що провінційний чиновник сходив «наліво» у стрьомну партію: багатьох в цю структуру запихували так, що відмовитися було просто неможливо. Справа в ймовірному приховуванні цього факту.

Однак що в цій історії по-справжньому дивує, так це те, що обурення представників «Батьківщини» носить до смішного вибірковий характер.

«Екс-регіонали найбільш представлені у складі «Блоку Петра Порошенка «Солідарність», ВО «Черкащани», Радикальній партії Олега Ляшка та партії «Відродження». Саме ці партії і забезпечили голосування за кандидатуру нового голови черкаської обласної ради», – йдеться в офіційній заяві «Батьківщини», поширеній сьогодні в ЗМІ.

Про те, що в лави самої «Батьківщини» нежданчіком «закотився» екс-регіонал Гура ми вже згадали.

Претендентом від «Батьківщини» на посаду голови облради був Станіслав Овчаренко (набрав 21 голос). Навряд можна звинуватити Станіслава Анатолійовича в надмірному «боротьбізмі»з ПР. Він був взірцем угодовства з регіоналами. Від дзвінка до дзвінка працював членом Черкаського виконавчого комітету при Білоусові та Тулубі. Його могутній голос жодного разу не піднявся проти, наприклад, заборони мітингів у Черкасах, до якого вдалися регіонали руками слухняного виконкому Білоусова-Овчаренка-Бондаренка (чинний мер Черкас, - Пров.).

Про «принциповість» орденоносного Мушиєка фельєтони можна писати безкінечно. Між іншим, зверніть увагу на фото вручення Михайлу Григоровичу ордена. Сам орденоносець знятий зі спини, на сцені – усміхнені Валерій Черняк (тодішній голова облради), Костянтин Грищенко та Сергій Тулуб. З лівої сторони до Мушиєка йде дівчинка у національному вбранні. Вона тримає в руках жовті троянди для орденоносця.
Технологічне фарисейство

Підступний Тулуб знався на флористиці. Жовті троянди –символ зради…

Немає, просто банально немає в Україні, взагалі, і в Черкасах, зокрема, святих політиків. Кожен має в гаражі повну шафу персональних скелетів, зрад та обдурень.

Черкаська «Батьківщина» надзвичайно технологічно підсунула тему «Вельбівець-регіонал», хоча у відповідь їм можна висунути з десяток не менш скандальних обговорень.

Пригадаємо творчу вдачу фотокора «Українських новин», котрий 10 листопада «підловив» неформальних керівників парламентських фракцій БПП та «Батьківщини» - Березенка й Кириленка – за політичним «преферансом». Обидва діячі «розписували» - хто очолюватиме обласні ради в Україні. Черкаську область «преферансисти» віддали «Батьківщині».
Технологічне фарисейство

Однак не вийшло. От дядьки й колобродять, удаючи з себе племінників Жанни д`Арк. Хоча палають в них виключно очі, якщо поблизу є «сир».

Юлій Бютов
23.11.2015 20:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter