Потому что нельзя быть на свете красивой и скромной такой...

Потому что нельзя быть на свете красивой и скромной такой...Сьогодні на сесії Черкаської міської ради депутат від групи Партії вільних демократів Руслан Зоря повідомив про вихід з групи, оскільки він є одним з розбудовників партії «Укроп» на Черкащині.

Крім нього про зміни в політичній біографії повідомила депутат від блоку Петра Порошенка Ольга Колісник.

Пані Колісник надіслала у «Провінцію» заяву, в якій пояснює вихід з фракції блоку Порошенка. Автентичний текст нижче, курсив – наш.


"20 серпня 2015 року секретар Черкаської міської ради О.Радуцький на сесії оприлюднив мою заяву про вихід з депутатської групи «Блок Петра Порошенка» в Черкаській міській раді. Напередодні прес-служба партії заявила про моє виключення з депутатської групи та партії.

Після Революції Гідності, напередодні президентських виборів 2014 року, в суспільстві був запит і високі сподівання на проведення реальних реформ в країні. Люди заради перспективи отримання європейського рівня життя готові були миритися з труднощами, які б виникали через проведення реформ.

Я чітко усвідомлюю, що в нашій країні, яка тільки розвивається, тільки ми самі маємо змінити країну на краще, навести в ній лад. Ми самі маємо приймати правила, проводити відкриті конкурси, втілювати реформи, проводити реальну боротьбу з корупцією.

В Черкасах одночасно з виборами президента проходили вибори депутатів Черкаської міської ради за старою виборчою системою.

Мені було запропоновано йти від партії «Солідарність» по мажоритарному окрузі в районі площі 700-річчя. Моя активна життєва позиція, моя принциповість перемогли. Я будувала свою виборчу кампанію виключно через спілкування з людьми, провівши кампанію від «дверей до дверей».

Незважаючи на те, що мої конкуренти встановлювали лавочки, дитячі майданчики, асфальтували дороги, випускали про мене неправду - я перемогла, отримавши на всіх трьох дільницях перше місце.

Також, незважаючи на відсутність досвіду депутатської роботи, була обрана головою постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, промисловості, транспорту, зв’язку, підприємництва, екології та охорони навколишнього середовища. За рік депутатства я зарекомендувала себе як чесний, порядний, відповідальний, принциповий депутат. Журналістами була включена до переліку найактивніших депутатів.

Мною було внесено до регламенту міської ради зміни, що регламентують відкриття і закриття сесій та пленарних засідань виконання гімну.

Я була щиро обурена, що в центрі України сесії та пленарні засідання міської ради починались сухо і без патріотичних урочистостей.

Через мою активну позицію роль депутатських комісій було реабілітовано, а голів комісій було включено до погоджувальної ради (до цього входили лише голови груп і фракцій).

При формуванні бюджету розвитку за моєю ініціативою було запроваджено принцип децентралізації фінансування, коли департаменти міськвиконкому враховували пропозиції депутатів.

Я сумлінно підхожу до організації прийому виборців, виключно особисто двічі на місяць здійснюю прийом громадян на окрузі.

Через активну громадську позицію, принциповість, відповідальність, фаховість і професіоналізм завоювала довіру і авторитет у виборців із сусідніх округів, які також приходили до моєї приймальні.

Виборці, що йшли до мене на прийом, обурювались тим, що ні президент, ні урядовці, що прийшли до влади після виборів, не вдалися до реформ і не розпочали боротьбу з корупцією, а привели на посади людей, для яких влада є джерелом збагачення. І що видимість реформ влада імітує лише задля загравання з виборцями.

Мені було прикро за нерішучість та небажання влади проводити реформи.

І останньою краплею для мене стало голосування у парламенті змін до конституції. І напередодні сумнозвісних виборів по 205 виборчому окрузі у Чернігові мною було заявлено керівнику обласної організації БПП Василю Фурману про вихід з партії та фракції у міській раді.

Більше року я представляла інтереси виборців в міській раді від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність». За цей період нам спільно вдалося реалізувати чимало корисних проектів та ухвалити важливі для життєдіяльності міста рішення. Дякую колегам по фракції за плідну та конструктивну співпрацю.

Проте на сьогодні я бачу себе в іншій політичній силі, оскільки їхні пріоритети в роботі та підхід до створення команди мені ближчі.

Від Провінції: прочитавши текст, розумієш, що за період травень 2014-серпень 2015 років в Україні якщо й було щось варте уваги, то це депутатська робота Ольги Колісник у Черкаській міській раді.

Найбільш уживаним словом у коротесенькому документі є або «я», або «мною» (22 рази).

Теплих слів на свою адресу депутат не шкодує: «моя активна життєва позиція, моя принциповість; я зарекомендувала себе як чесний, порядний, відповідальний, принциповий депутат; я сумлінно підхожу до організації прийому виборців; через активну громадську позицію, принциповість, відповідальність, фаховість і професіоналізм завоювала довіру і авторитет у виборців із сусідніх округів».

Блоку Порошенка після переходу Ольги Колісник до «Самопомочі» Садового (таке говорять колеги взірцевої депутатки) очевидно нічого не світить.

Група«Білий орел» колись навіть не здогадувалася, про кого їхня пісня…
відео Anatoli Nasonow Renatowitsch
Сергій Цюрюпа
20.08.2015 19:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter