Підмочена репутація

Підмочена репутаціяЯк інформують у громадянській мережі «Опора», кандидат по округу № 198 Сергій Рудик (член партії ВО «Свобода», самовисування) роздав пенсіонерам м. Сміли та села Носачів пакунки з хустинкою та іконкою. За повідомленням окружної комісії округу, цю продукцію, як агітаційну, С. Рудик не зареєстрував.
Крім цього, в пакунках, окрім подарунків, лежали іменні листівки з привітанням зі святом Покрови Пресвятої Богородиці. На листівках вказано також адресу виборця. Звідки у Сергія Рудика адреси та імена пенсіонерів – невідомо. У міському осередку Пенсійного фонду України, де ці контакти є, говорять, що таких відомостей нікому не давали.


Єдиний кандидат у нардепи від демократичних сил на 198-му окрузі Сергій Рудик може впевнено сперечатися з самим легендарним Зубиком за здобуття звання «Пройдисвіт, що не червоніє». Чому? Бо потрапляє в історії не напружуючись, зберігаючи таку «морду лиця», як у капелана на передовій.

У результаті низки таких карколомних пригод 15 вересня цього року Кабінет Міністрів України усунув Рудика від виконання повноважень голови Держагентства земельних ресурсів.

Після цього здібний соратник «Льоні Космоса» поїхав у черкаську глибинку за депутатським мандатом.

Варіант із виборами на мажоритарні пророблявся талановитим свободівцем зазделегідь. Улітку 2014 року, будучи про посаді, Рудик на совість покатався по Смілянському району, роздаючи селянам землю. Працівники соціальної сфери в Носачевому, Ротмистрівці та інших селах отримали від нього близько 2 тисяч гектарів землі.

Підстава для благодійництва звучала благородно: Держземагентство вирішило задовольнити численні прохання працівників соціальної сфери, яким не дісталося паїв після роздержавлення місцевого КСП. Щоправда, у Держземагентстві не дадуть збрехати – з подібних звернень у них можна Вавілонську вежу звести. А землю роздавали лише на 198-му окрузі…

Роздача відбувалася із розрахунку 2 гектари на особу. Очевидці розповідають, що на цьому щедроти від Рудика не закінчилися. Після обрання нардепом він обіцяє дати ще по одному гектару. В який спосіб це може зробити відсторонений голова Держкомзему і теоретично нардеп? Він знає, тільки оберіть…

Те, що кілька умовно демократичних кандидатів (наприклад, 1-й заступник голови Черкаської ОДА Наталія Старікова та заступник комбату «Луганськ-1» Валентин Ткалич) знялися на користь Рудика «задля перемоги демократичних сил», означає лише те, що вони реально оцінили власні сили. Бо демократ з Рудика умовний.

Про це всім охочим можуть розповісти працівники, наприклад, черкаського управління Держземагентства. Очоливши Держземагентство в Україні, Рудик бровою не повів, щоб змінити дикунські правила в цьому корупційному болоті.

При ньому «такси» на оформлення оренди землі чи передачі її у власність в Черкаській області навіть збільшилися (Провінція про це неодноразово писала).

А скандали, в які потрапляв «лощений» голова Держземагенства, лунали на всю Україну. Чого варті лише мокрі штани в Дніпропетровську…

Нагадаємо, що в серпні Сергій Рудик прибув для представлення нового керівника Держземагентства Дніпропетровщини Вадима Чувпила. Проти призначення виступила громадськість із численними скаргами щодо корупційних схем останнього. За словами координатора Люстраційного комітету Дніпропетровської області Таміли Ульянової, цей Чувпило - «абсолютно недосвідчений 29-річний молодий чоловік. Він ставленик віце-прем'єра Януковича Олександра Вілкула та олігарха Ріната Ахметова. У Кривому Розі Чувпило є символом корупції та беззаконня».

У результаті дніпропетровські активісти доставили Рудика в Штаб національної захисту Дніпропетровської області і змусили його підписати розписку, що він хоче піти добровольцем на фронт. Чиновник пручався, просив викликати міліцію, говорив, що у нього сім'я, і що він дуже потрібен у Києві, що його чекає прем'єр-міністр...».

Заступник губернатора Дніпропетровської області Борис Філатов після цього повідомив, що Рудик поїхав на фронт. «Лощена сволота голова Держкомзему Рудик приїхав в Дніпро призначати регіонала і попіаритися на поранених. В результаті порвав піджак за кілька тисяч доларів, нікого не призначив і поїхав на фронт», - написав Філатов.


Він же пізніше написав, що від емоційних хвилювань Рудик обмочив собі «Корнеліані», але до фронту не доїхав, бо швидко повернувся в Київ…

Звернемо увагу, що член ВО «Свобода» балотується на окрузі, як самовисуванець. Навіть для скандальної партії Рудик – пляма на прапорі.

Але хто здивується, якщо Рудик таки отримає мандат? 2012 року на 198 окрузі за Рудика проголосували 17 з половиною тисяч виборців. А гектар землі на дурняк – це серйозний аргумент для сільського вчителя…

PS. До речі, спостерігачі з Опори, повідомляючи про манси Рудика з подарунками на Покрову, дивувалися – де він узяв прізвища та адреси смілянських пенсіонерів? Відповідь проста, як Божий день. Усі дані взято зі старих книг реєстрації видачі державних актів на землю. В управлінні Держземагентства в Смілянському районі є скромні працівники, які за «спасибі» виписували й систематизували прізвища для «демократичного» кандидата в підмоченому «Корнеліані». Начальник сказав…

Денис Сирцов
21.10.2014 18:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter