ОРД: Олег Петренко – політична інвестиція Бродського

ОРД: Олег Петренко – політична інвестиція БродськогоЗа тиждень відбудуться вибори до Верховної Ради. Війна на Сході не дозволяє черкащанам повною мірою поринути у вивчення передвиборчих програм та команд кандидатів. Значна частина черкащан досі не визначилися, за кого голосуватимуть. Політичним трендом цієї виборчої кампанії є участь кандидатів у камуфляжі у виборчих перегонах. Воно і зрозуміло, адже в Україні тривають бойові дії.

Та чи всі ці кандидати дійсно фронтовики?

Просте спостереження свідчить, що чимало вояків просувають ті, за ким насправді люстрація плаче. Так, у Черкасах, по округу 194 йде Олег Петренко – мажоритарник від Блоку Петра Порошенка. Олега позиціонують, як бійця батальйону «Азов», але щойно розпочалася виборча кампанія, «боєць» покинув побратимів та почав активно піаритися. Щоправда, камуфляж не скинув, щоб для переконливості, так і ходить містом, немов досі маскуючисб від воро7гів. Так, маскуючись, але не від сепаратистів. Про те, що Петренко далекий від військового вміння, свідчить навіть той простий факт, що чоловік не знає, якою зброєю він воював. Свого автомата він назвав АКМ-47, якого у природі не існує.

Про те, чи брав участь Олег Петренко безпосередньо у боях, кандидат скромно замовчує.

Однополченці цінують Петренка, але швидше як волонтера, оскільки він, користуючись зв’язками у владі, допомагав роздобути для полку потрібні речі.

Та боєць і волонтер – це різні речі.

Цілком можливо, що сам по собі Петренко непогана людина. Черкащани про 40-річного кандидата знають поки небагато. Тому, щоб вирішити, чи підтримувати його, аналізують, яку ж команду представляє кандидат.

Хто ж веде у Верховну Раду Олега Петренка?

Виборчий штаб кандидата цілком складається із людей чинного мера Черкас Сергія Одарича. Як зізнається сам кандидат, він не знає, де і що береться у його штабі. Він не може пояснити, чому автівки Одарича обклеєні його агітацією, чому вони виїжджають щоранку зі стоянки заводу ТЕМП, якого дощенту розвалив власник заводу і соратник Одарича – Михайло Бордський. Цікаво також, що одіозний «тушка» Бродський похвалився, що саме він допомагає Петренку з дороговартісною виборчою кампанією. Крім того, Петренко для Бродського скоріш «індульгенція» чи може просто «інвестиція» в своє полтичне майбутнє та майбутнє власного бізнесу. Спроба довести Порошенко свою необхідність та користність. Бродський весь період правління злочинної влади Януковича обіймав одну з ключових державних посад — Державний комітет з питань підприємництва. Михайло Бродський пав жертвою люстрації та днями був звільнений з посади голови Держкомпідприємництва, яку досі очолював, недивлячись на зміну влади в країні. Віднині «говномет» Міша, як про нього люблять говорити київські політики, на десять років, згідно закону про люстрацію, не має права обіймати державні посади. Тому для нього Петренко став ще більш важливим проектом.Маючи такого спонсора, цілком прогнозовано, чиї інтереси Петренко представлятиме у парламенті. Будучи фінансово зобов’язаним Бродському, Петренко стане звичайною маріонеткою-кнопкодавом для вирішення фінансових питань олігархічних кланів. Про незрілість поглядів, неважаючи на зрілий вік, свідчить і те, як Петренко, як «боєць» полку оцінив зрадницькі закони Порошенка. Думаєте, він засудив закони про «злив Донбасу» та амністію терористів? Ні! Петренко зневажив пам’яттю загиблих побратимів від рук сепаратистів, домовився із власною совістю і виправдав порошенківські закони… Петренко продав побратимів заради грошей Порошенка та Бродського.

Олег Петренко – типовий «мажор». Його батько два десятки років очолював готель «Росава» у Черкасах, який мав далеко не доброчесну репутацію. Там промишляли проститутки, міліція неодноразово ловила наркодилерів. Дружина Олега була власницею салону краси у цьому ж готелі. Керівництво готелем Олегу перейшло у спадок від батька. Знаючи про те, що готель передали в управління Апеляційному суду, Олег до останнього, вже незаконно продавав номери поселенцям, яких виселяв спецпідрозділ «Грифон» прямо у капцях надвір…

Олег Петренко — активіст «Ультрас». Та чи буде футбольний хуліган, який спекулює на війні заради власної вигоди хорошим законотворцем?

Проект «Олег Петренко» аморальний по своїй суті, тому що політтехнологи команди Порошенка і Бродського безсоромно експлуатують тему війни, готовності до самопожертви задля України справжніх патріотів. Легко простежити різко негативне ставлення бійців, хто знаходиться в зоні АТО, хто воює по-справжньому, хто мерзне на блокпостах та в окопах до таких добровольців-кандидатів.

ОРД
20.10.2014 09:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter