Ти свою нудну мармизу в дзеркалі бачив?

Здолали Януковича, здолаємо корупцію, бідність та безробіття! У цьому переконує Черкаси похмурий та непривітний дядечка у вишиванці. Його скорботні очі говорять як мінімум про кількамісячне недоїдання. Мова про кандидата у міські голови Черкас Анатолія Бондаренка.

У місті майже не лишилося вулиць, в які б не врили ось такий біл-борд з Анатолієм Васильовичем.
Ти свою нудну мармизу в дзеркалі бачив?

За чим тужить Бондаренко, крім, звісно, рідної України? Тут до ворожки не біжи… Тиждень розміщення такого біл-борду (без друку та наклеювання) обійдеться орієнтовно в 1 900 гривень. Стоїть їх у Черкасах близько 50 штук. Щотижня ненависні біл-борди забирають з сімейного бюджету Анатолія Васильовича 100 тисяч гривень.

Злодійська влада Януковича-Тулуба потріпала Бондаренка, як Тузік Мушиєка газету «Нова молодь Черкащини». Кляті вибори впали на голову, як сніг у травні. У відчайдушній боротьбі з корупцією, бідністю та безробіттям упливають такі бабки! Ви б сміялися, коли б були Бондаренком? Отож бо…

Кажуть, днями сохнучого з печалі кандидата в мери зустрів життєлюб - директор КП «Дирекція парків» Олександр Радуцький.

- Щось сталося, Анатолію? – турботливо перепитав він

- Серце болить, - крізь зуби відповів Бондаренко. – Болить…За Україну, звісно. Щодня б`юся з корупцією, безробіттям і особливо – з бідністю. Ще трошки і…


- Не сумуй, Толя, - сказав йому нібито Радуцький. – Якщо на серці смуток, до горла підступає туга і життя починає здаватися нестерпним – допоможи дітям!

І зрадів Бондаренко, як ніколи за останні тяжкі місяці. І гаряче обійняв він Радуцького. І взяв його Радуцький за руку, і сказав йому: «Прийди 1 травня в мій парк. Збери дітей і влаштуй їм свято…»

Як інформує ГО «Опора», 1 травня в парку 50-річчя Великого Жовтня кандидат на міського голову Черкас Анатолій Бондаренко (ВО «Батьківщина») провів захід під назвою «Єдина родина – єдина Україна». Під час свята дітям безкоштовно роздавали морозиво, солодку вату, а також кульки (фото нижче ГО "Опора")
Ти свою нудну мармизу в дзеркалі бачив?

Працювали аніматори, дітлашня безкоштовно стрибала на батуті, проходили різноманітні конкурси.
Ти свою нудну мармизу в дзеркалі бачив?

- Спасибі тобі, дядя Толя! – кричали радісні діти. – Ми не знали, що таке «корупція». Але якби її не було, то хіба б ми знали про такого щедрого і доброго дядю?
Ти свою нудну мармизу в дзеркалі бачив?

Змахуючи з неголеної щоки скупу чоловічу сльозу, Анатолій Васильович пішов з парку. Він так довго робив добро дітям, що на душі було вкрай паскудно. З вуличного біл-борду в нього пильно вдивлявся двійник.

- Слухай, ти свою нудну мармизу в дзеркалі бачив? – спитав у біл-борда Бондаренко. – З таким обличчям розпорядником на похованні працювати, а не вибори вигравати.

Сівши в «Лексус», Анатолій Васильович нахилив на руль втомлену голову»: «Як же я ненавиджу Януковича, - тихо сказав він. - І цю…Як там її…О, згадав, корупцію…»

«Лексус» плавно виїхав на мокрий після дощу асфальт і зник за поворотом.
02.05.2014 15:45

Автор: Юлій Бютов
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter