Як обирають владу у географічному центр України

Голова Народної ради у Шполянському районі П. Комар повідомив «Провінції» про перепетії боротьба за владу в Шполянському районі. З його листа та надісланих відео можна отримати уяву про те, як зараз обирають владу на місцях.

Шпола невелике місто де майже всі про всих знають, а громадських активістів знають тим паче.

Місцева Народна рада розглядала кандидатуру Івана Скорика на голову райради. Але з невідомих причин не забажала представляти його на Народному Віче.

Народне Віче Шполянщини віддало перевагу іншій людині. Після цього кандидатуру Скорика висунули партії «Батькіщина» і «Удар».
Дивним чином, але керівництво цих партій зуміло переконати більшість депутатів райради, які нещодавно одностайно підтримували всі вказівки Тулуба.

21.03.2014 Іван Скорик був проголосований, але присягу на сесії райради прийняти не зміг через обурення присутніх. Люди почали кричати йому : «ганьба!».

Після цього Іван Іванович із трибуни районної ради пообіцяв, що прийде на Народне Віче Шполянщини.

- Якщо Віче висловить недовіру, Я одразу відмовлюся! – пообіцяв він.

Хоча колеги-депутати радили йому заспокоїтися, бо вони ситуацію тримають під контролем, Іван Іванович вирішив прийти на Віче.

Народна мудрість говорить «Наскільки кожен із нас – Людина, перевірити легко—наділи чоловіка владою».

Що змусило майбутнього слугу народу відмовитися поспілкуватися із тим самим народом? На це питання може відповісти тільки він. Але факт є факт. Голова фракції «Батьківщина» у районній раді, права рука голови районної організації, свого слова не дотримав, на недільне Віче не прийшов.

24.03. вранці члени Народної ради та громадські активісти прийшли у районну раду та попросили слугу народу не бути брехуном, а виконати обіцянку і написати заяву про відставку. Іван Іванович спочатку відмовився, але після того, як по телефону поспілкувався із своїми однопартійцями, депутатами обласної ради, вирішив виконати обіцянку виборцям. Ймовірно, обласні депутати знайшла слова, які розбудили совість, може його переконала чітка позиція заступника голови районної ради. Заступник голови районної ради Павлов О.А у кабінеті голови райради в присутності членів Народної ради та Івана Скорика заявив: «Я не тримаюся своєї посади і готовий хоч зараз передати свої повноваження». Після цих слів, у присутності заступника голови райради, Скорик виконав обіцянку народу, написав заяву про звільнення. Заяву він передав заступнику, а сам залишив кабінет.

Здавалося, що все завершилося.. Але...шполяни мало знають Івана Івановича. Він має талант передумати і прожогом приймати протилежне рішення.

Вищезазначені події свідчать, що керівництво районних організацій «Батьківщина» та «Удар» несуть пряму відповідальність за витівки Скорика І.І.. Зараз склалася ситуація, що вищезазначені партії ігнорують думку громади Шполянщини та Народної ради. Можливо їм було б корисно прийти на Віче та переконати громаду району підтримати свого висуванця. Можливо, треба чесно розповісти про ситуацію, що склалася у районі, обласним та київським керівникам. Я думаю, вище партійне керівництво цих партій має досвід і підкаже місцевим партійцям, що не треба боротися з народом. Потрібно виконати волю громади.
27.03.2014 16:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter