Потішна гвардія Черевка повертається до влади: чигиринський камбек Петра "Півтора кожуха"

Потішна гвардія Черевка повертається до влади: чигиринський камбек Петра "Півтора кожуха"Наставник Юри-Боттічеллі, помаранчовий екс-губернатор Черкащини Олександр Черевко тихою сапою почав розставляти своїх людей по Черкащині. Поки в обласній раді депутатська більшість з колишніх регіоналів майже погодилася на призначення Черевка головою облради, в Чигирині до влади повернувся легендарний Петро Литвин. Литвин (в народі Петро "Півтора кожуха») працював головою Чигиринської РДА в 2005-2010 роках. 18 березня депутати обрали Литвина головою Чигиринської райради.

Про це йдеться в зверненні членів Народної Ради Чигиринського району, громадського об’єднання «Майдан» до громадськості Чигиринщини та жителів Черкаської області. Текст звернення нижче.


Ми, члени Чигиринської Народної Ради, як учасники Української революції Гідності, звертаємося до земляків району та області. Останні події, пов’язані з обранням голови Чигиринської районної ради, свідчать, що до влади знову повертаються люди, які в минулому заплямували себе нечесними справами, працюючи на керівних посадах району у 2005-2010 роках. Протягом грудня-березня ми підозрювали, що учасниця Майдану Кучеренко Тетяна Василівна (яка нині зайняла посаду заступника голови райради) є провладним провокатором у наших лавах.

Ми неодноразово відмічали, що вона веде подвійну гру. За декілька днів до сесії районної ради Кучеренко Т.В. агітувала нас за депутата райради Литвина П.М. як достойного кандидата на посаду голови. На жаль, агітатором за цю ж особу був і голова районного осередку партії «Свобода» Кононенко М.М.
18 березня 2014 року на сесії відбулися вибори голови Чигиринської райради. За українським законодавством, кандидатами на цю посаду можуть бути тільки депутати районної ради. Із 38 депутатів, крім членів партії регіонів та комуністів, є тільки 7, що вважалися опозиціонерами до колишньої влади. Кандидатури на голову мали бути погоджені з Народною Радою. Депутати висунули кандидатами Литвина П.М. та Іващенка А.М. Чигиринська Народна Рада, громадськість міста і району виступають категорично проти Литвина П.М в якості голови райради, оскільки цей керівник зарекомендував себе з нечесного боку під час каденції на посаді голови райдержадміністрації 2005-2010 років Майдану потрібно було зробити вибір, і ми підтримали кандидатуру Іващенка А.М. всі, окрім Кучереенко Т.В. та Кононека М.М. На жаль, депутати райради не дослухалися до наших пропозицій. Головою обрали Литвина П.М.
Одразу ж на сесії заступником голови райради було обрано Кучеренко Т.В ( 34 голоси «за») - давню соратницю і сподвижницю Литвина П.М. по партії «Наша Україна». Тепер підтвердилися наші побоюванння, що між Кучеренко Т.В. та Литвином П.М. була завчасна домовленість.

Народна Рада Чигиринського району висловлює недовіру одному з організаторів громадського об’єднання «Майдан» у Чигирині Кучеренко Т.В., яка оголосила себе нашим керівником, і залишаємо за собою право проводити заходи Майдану без її участі, оскільки вона скомпрометувала себе і не є нашим однодумцем. Від нині вона не має морального права використовувати революційну назву «Майдан» у своїй номенклатурній діяльності. Майдан перебуває в опозиції до Кучеренко Т.В. і її прибічників.

Чигиринський майдан існує і продовжує повноцінну діяльність. Покладаємо надію, що після виявлення провокаторів і очищення наших рядів – кількість учасників, активістів і прибічників збільшиться.

Шановні жителі міста Чигирина і району! Ви є повноправними творцями свого майбутнього. Майдан - це ї є демократія прямої дії. Тільки у спільній боротьбі здобудемо світле і щасливе життя громадян України.

Від Провінції: нагадаємо, що Петро Литвин за час своєї роботи в Чигирині став фігурантом багатьох скандальних і кумедних історій. Можна пригадати, як у січні 2010 року місцевий «Кармелюк» затероризував Литвина, вимагаючи заплатити йому ...64 тисячі доларів. Шантажист відправляв голові РДА загрозливі есемески, навіть вибух біля оселі голови РДА організував. Така конкретна сума підводила до припущення, що «Кармелюк» точно знав – такі гроші у Литвина є. Ймовірно, навіть знав – звідки...

За 4 роки «партизанської боротьби» в глухих ресторанах та віддалених кафе черевкова гвардія суттєво витратилася. Час знову збирати каміння. У чигиринську владу повернувся «Півтора кожуха». На черзі - куркуль з Водяників?
Потішна гвардія Черевка повертається до влади: чигиринський камбек Петра "Півтора кожуха"
20.03.2014 15:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter