Служба безпеки? А може - Служба БЕЗСОРОМЛИВОСТІ?

Служба безпеки? А може - Служба БЕЗСОРОМЛИВОСТІ?Цей матеріал через «треті руки» потрапив до нас з самого осердя черкаської «контори глибокого буріння» - УСБУ в Черкаській області. Оскільки «Провінція» не обізнана з внутрішніми «розборками» місцевих чекістів, то припускаємо, що це – один з елементів з`ясовування стосунків на тлі появи нового керівника та кардинальної зміни суспільно-політичної ситуації в Україні. Розуміючи це, все – таки ми пішли на оприлюднення тексту. Вважаємо, що читачі повинні мати уявлення про атмфосферу роботи в черкаському УСБУ.

Черкаси, вулиця Гоголя, 240, Управління Служби безпеки України в Черкаській області.

Служби БЕЗПЕКИ? А може - Служби БЕЗСОРОМЛИВОСТІ України, чи взагалі - Служби «БРЕЛКІВ» України?

Чим займалася ця Служба у критичні для України останні 4 місяці ? Коли на Майдані в Києві вбивали мирних громадян, які відстоювали своє право на гідне життя?

Ну, звісно ж, як військовий спеціальний правоохоронний орган, - виконувала накази Головнокомандувача Збройними Силами України! Того самого, що заблукав у безкрайніх степах Неньки та винирнув під Ростовом-на-Дону.

Як виконувала? Як вміла, так і виконувала.

Регулярно направляла працівників спецпідрозділу «Альфа» до Києва на захист Головнокомандувача та його Сім”ї. Прослуховувала Миколу Булатецького та його сина Максима. Крім них, керівника місцевого «Дорожнього Контролю», інших опозиційних лідерів. Навіщо? А щоб при необхідності, по команді Головнокомандувача, вдарити тією ж самою «Альфою».

Ще виконувала прямі розпорядження вельмишановного Героя України губернатора пана Тулуба. Який, до речі, теж десь загубився по дорозі до обласної держадміністрації Черкасах.

І Головнокомандувачу, і Герою України не судилося перемогти.

Хіба можна звинувачувати за це молодого й енергійного заступника начальника Черкаського Управління СБУ Віктора Кононенка, колишнього начальника відділу «Т» - контролю за політичними партіями і процесами (саме так! Є такий підрозділ, хоча всюди розповідається, що СБУ не займається політичними партіями!). Нині він - заступник начальника Управління – куратор цього відділу. Завзятий керівик особисто вслухувався «в ефір» так , що аж вуха синіли. А вийшло, що, рапортуючи про «вжиті дієві заходи по нейтралізації ситуації та недопущенню конфліктів», не зміг цілковито й адекватно оцінити обстановку. У результаті – скарга Тулуба «папіку», - і колишній начальник Черкаського СБУ молодий генерал Криленко В.І. в одну ніч опинився аж у Львові.

Тепер працівники Служби гадають - що робити далі? Невже жити і працювати на користь держави, а не власній кишені, яка все одно чомусь завжди «порожня».

Ну звісно ж – «ми» будемо «жити по-новому». Бо...спалили у внутрішньому дворику, в невеличкому фонтані, все, що можна було спалити. Починаючи з архівних матеріалів розробок ще 1927 року – і аж по теперішній час. Включно із особовими справами співробітників!!

А що «ми» вміємо, доведись працювати чесно?

Вміємо розповідати бізнесменам, які долі треба платити з їхнього бізнесу. Спільно із відповідальними співробітниками МВС - «тримати дах» над бандитськими угрупованнями, що торгують наркотиками. Так, це ми теж вміємо! Ще можемо удавати, що «ми» займаємося чимось корисним. Отже, ми й насправді «багато» вміємо...

Але є проблема. Кажуть, що може бути люстрація… А це вже «вилізайте, хлопці, приїхали!». Бо спитають, звідки особисті статки – дорогі авто і будинки? Розкішні службові авто у керівників Управління! Чорний «BMW X5», (донедавна був держномер 0010) - у 1-го заступника начальника Управління Котляра О.В. Чорний «BMW X6» - у начальника Управління, які, до речі, за нез`ясованих обставин ввезені в Україну!

В ідеалі та ж сама СБУ мала б поцікавитися - звідки ці авто?

Але полковник Олег Вікторович Котляр такими дрібними питаннячками не переймається взагалі. Бо ніколи.

Немов «сірий кардинал» уважно пильнує за «заробітками» черкаських чекістів по всім напрямкам, щоб бодай ні один «зелений американський дядько» не заблукав на теренах нашої області!

Цей простий городищенський парубок зробив блискучу кар`єру під наглядом видатного генерала Івана Івановича Прокопенка. Колись - начальника Черкаського СБУ. Іван Іванович був помаранчевий - при Ющенку, біло-блакитний - при Януковичі. Ще й дотепер працює помічником Тулуба, відповідальним за найбільш делікатні оборудки Героя.
Служба безпеки? А може - Служба БЕЗСОРОМЛИВОСТІ?
Іван Прокопенко

Невже може закінчитися кар’єра іншого заступника начальника УСБУ – підполковника Петренка Юрія Анатолійовича? Сина голови Уманської райдержадміністрації Анатолія Петренка, видатного керівника з команди Януковича-Тулуба.

А вже різна там «дрібнота», як-то начальник відділу економіки підполковник Кравченко Олег - взагалі відпочиває. Навпаки, якщо вчасно зорієнтуються та здадуть «босів», то є ще можливість залишитися в рідних стінах. Міняти новенький костюмчик із білою сорочкою на старенький светрик зі спортивними штанцями та залізати на «шконку» за скоєні «подвиги» нікому не хочеться.

До речі, і у Котляра, і у Кравченка за час служби з’явилися «невеличкі хатинки» в черкаському сосновому бору - в кінці вулиці Мініна й Пожарського (з лівою сторони). Як старі добрі сусіди, будуть колись згадувати часи нелегкої служби…

Нове обличчя черкаського СБУ побачимо вже скоро. У черкаських чекістів вже тиждень, як новий керівник – «комендант» із Полтави. Інтуіція підказує, що ніякий «ботокс» паціенту не допоможе і всі «зморшки» залишуться на своїх місцях.
05.03.2014 13:35

Автор: Вано Прокопчук
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter