Як губернатор Тулуб розрубав гордіїв вузол черкаського радіоефіру

Як губернатор Тулуб розрубав гордіїв вузол черкаського радіоефіруСтали відомі обставини, які передували сьогоднішньому «дружньому візиту» пожежників до редакції Черкаського обласного радіо.
Нагадаємо, що 17 лютого Черкаська обласна рада затвердила «Програма розвитку інформаційного простору Черкаської області на 2012-2016 роки». Програма передбачала «покращення матеріально-технічної бази редакцій газет, радіо та телебачення, забезпечення доступу до мережі інтернет у сільській місцевості, розширення мережі FM-радіо та збереження дротового».
У рамках розвитку черкаського інформпростору з 1 лютого 2012 року регіональна радіомережа «Рось-ФМ» припиняє ділити хвилю з підконтрольною Одаричу «Пріма-радіо» (у пропорції 12 на 12 годин) та розпочинає 24-годинне мовлення на частоті 91,4 МГц. 28 грудня 2011 року нарада з питань телебачення та радіомовлення ухвалила відповідне рішення за № 2935. Але, як написав в коментарі один з наших читачів, на частоті 91,4 МГц транслюється лише «Пш-ш-ш-ш-шшш-шшшш …"
Шкандаль? Отож бо. Як стало відомо Провінції (щоб не наражатися не невдоволення учасників історії, ми змушені вдаватись до езопової мови), щоб виграти конкурс на дану частоту ОДТРК дала певні обіцянки відомому в Черкасах «ефемщику», який контролює кілька частот. Той пообіцяв усіляко сприяти Уздеміру. Напевно, при цьому було озвучено певні умови, про які знають тільки дві сторони.
Що стало каменем спотикання – про те сторони, ймовірно, будуть мовчати. Але якщо мовлення на частоті 91,4 МГц «Рось-ФМ» так і не розпочала, хтось взятих на себе зобов`язань не виконав. Саме це стало головною причиною несподіваного, як для сторонніх очей, погіршення стосунків між Тулубом та його висуванцем Уздеміром. Але що ж робити?
Почесний Герой Македонії – цар Олександр – не зумівши розв`язати гордіїв вузол, дістав меча й розрубав його. Герой України Тулуб шашкою не махав. Він розіграв спектакль, за який йому на тому світі стоячи аплодують Станіславський та Немирович-Данченко. Учора губернатор навідався в редакцію обласного радіо (вона ж – редакція «Рось-ФМ»). Очевидці говорять, що спалах губернаторського гніву через відсутність елементарних засобів протипожежної безпеки в приміщенні редакції мав дуже природний вигляд. Вже сьогодні пожежні інспектори підтвердили – працювати в таких умовах журналістам небезпечно.
Отже, «Рось-ФМ» не виходить в ефір на хвилі 91,4 МГц бо…пожежники не дозволяють. Хіба здатен черкаський губернатор вплинути на цих «бєзпрєдєльщиків»-інспекторів? Звісно ж, ні.
Браво, Сергію Борисовичу! Ми вже було подумали про себе: «Ну, чудить «дєдушко»…А ви просто майстер-клас для «внучків» проводили. Тепер найголовніше, щоб в Нацраді повірили в байку про пожежників, які регулюють FM-мовлення в Черкаській області.
23.02.2012 18:50

Автор: Геннадій Саприкін
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter