І знову про Мюнхгаузена

Учора міський голова Черкас Одарич назвав інформацію про закриття Черкаської міської дитячої поліклініки №2 «нахабною брехнею, взятою зі стелі».

Шляхом нехитрих маніпуляцій Провінції вдалося розшукати «стелю», згадану найправдивішим в Україні мером.
Отже, 5 січня об 11.30 на Провінції з`являється новина «Черкаський МВК оприлюднив Концепцію реформування системи охорони здоров`я в місті». У тексті – короткий опис вступної частини Концепції. Останнє речення звучить так: «Повністю з концепцією можна ознайомитись тут». Слово «тут» - гіперлінк, за яким здійснюється перехід на файл в форматі Adobe Reader «koncepciya.pdf»(объект “applicationpdf).
Але зараз на порталі Черкаської міської ради відкрито до ознайомлення Концепцію «concepciya_1”.
На обох файлах у віконечку «Свойства документа» значиться, що обидва вони були створені 05.01.2012 о 17:37:32.
Різниця між документами незначна. У «koncepciya.pdf» в розділі «Етапи проведення реформування охорони здоров`я міста» після підзаголовку «Кадрова перебудова» є пункт 1. « Переведення медичних працівників дитячої поліклініки №2 до дитячої поліклініки №3 та перерозподіл територіальних дільниць до дитячих поліклінік №1,3.»
І знову про Мюнхгаузена
Таким бачилося майбутнє 2-ї дитячої поліклініки в Черкасах, поки в МВК не вирішили вважати це "брехнею, взятою зі стелі"

У тій Концепції, яка є на сайті Черкаської міської ради зараз, цього пункту немає. Через неуважність на сервері офіційного сайту МВК залишились два варіанти документу. Звичайно, після нашого матеріалу перший варіант – де про переведення 2-ї поліклініки в третю – буде видалено. Хоча ми його збережемо. На пам`ять.
А невгамовному нащадкові барона Мюнхгаузена, який за сумісництвом працює мером Черкас, нагадаємо на майбутнє, як будь-яку "взяту зі стелі брехню" зробити мистецтвом.
17.01.2012 19:00

Автор: Сергій Цюрюпа
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
14:02 23.01.2012 alexband:
Вы не понимаете, наше чудо является представителем мегарской школы. Он очень хорошо усвоил апории Евбулида и каждый раз, выдумывая какое то заявление забывает сказать, что "то, что я буду утверждать сейчас — ложно"..
19:26 22.01.2012 Klavdyj:
Борисов - молодець! Насмішив своїми роліками.. Обдурич дійсно бреше тричі на день, не моргнувши оком .. і не пам`ятає з чого почав..
22:15 20.01.2012 karp7:
Із-за чого сир-бор, все рівно рожать нікому.
08:42 20.01.2012 Nazar Obidzinski:
Пам"ятаю, як минулої весни після прес-конференції опозиції, присвяченій закриттю шкіл на Черкащині, вони також верещали, мовляв, ганебна брехня. Так от, Фещенко навіть в кількості не помилилась. Стільки ж за декілька місяців і закрили.
13:59 19.01.2012 Gauss:
Спіймали за руку...