Скандал в Умані: Працівники "Уманьхліба" звинувачують опозиціонера Полякова в шахрайстві

Через опозиціонера Максима Полякова в Умані на межі закриття опинилося стратегічне підприємство «Уманьхліб».
Резонансною стала вчорашня сесія Уманської міської ради, на якій затверджували бюджет міста на 2014 рік.
Під час засідання із різкою заявою про рейдерський захват Уманського хлібзаводу депутатом міськради Максимом Поляковим виступила директор підприємства Олександра Бевз.
Вона звернулася до депутатів з проханням врятувати завод, а уманчан закликала не бути байдужими і стати на захист підприємства.
Присутні на сесії працівники «Уманьхліба» кричали «Ганьба Полякову!», роздавали листівку «Врятуйте «Уманьхліб», а самому Полякову принесли хлібину, випечену на підприємстві, яке сьогодні на межі закриття.
Олександра Бевз заявила, що Максим Поляков шахрайськими діями заволодів 13 % акцій заводу на загальну суму 150 тисяч гривень.
«Через шахрайські та підлі дії так званого опозиціонера Максима Полякова наше підприємство знаходится на межі закриття. Ввівши мене в оману, через тіньову схему продав видурені в мене 13 % акцій рейдерам, які намагалися на той час захопити підприємство», - розповіла Олександра Бевз.
Ошукана директор підприємства, зі сльозами на очах, закликає всіх не вірити таким як Поляков.
Скандал в Умані: Працівники "Уманьхліба" звинувачують опозиціонера Полякова в шахрайстві
Клікнути для збільшення

Під час сесії Уманської міськради за ініціативи депутата Олександра Цебрія утворено депутатську комісію з розслідування фактів, викладених у заяві керівництва «Уманьхліб».
Сам Максим Поляков, який передчасно покинув сесію, заявив, що своїми діями… рятував колектив. А акції на 150 тисяч гривень він… подарував другу.
- Акції Уманьхліба отримав, щоб захистити людей, - виправдовувався Максим Поляков.
Куди подів опозиціонер гроші, які отримав продавши акції заводу? Може на закордонні поїздки, якими час від часу не соромиться хизуватися в соціальних мережах? Чи на дорогу іномарку Volkswagen CC вартістю в 300 тисяч гривень?
Засудили дії Масима Полякова і представники місцевих опозиційних партій.
- Як представники громади, ми будемо захищати людей. З цим питанням ми розберемося, і будемо також приймати участь у роботі комісії, яка вивчатиме це питаня. Бо хто б не був і яку політичну силу не представляв у регіоні, він дотримуватися закону,- заявив голова Уманського осередку ГО «Майдан» Сергій Яремчук.
Такої ж думки і голова уманського «Удару» Антон Котвіцький, який зазначив, що таким, як Максим Поляков, не місце в лавах «Батьківщини» та в будь-якій іншій опозиційній партії.
01.02.2014 18:45

Автор: Ядвига Коржова
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter